منو سایت

Raft: Last Chapter – چگونه قفل همه کاراکترهای جدید را باز کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Raft: Last Chapter - چگونه قفل همه کاراکترهای جدید را باز کنیم

Raft: Last Chapter - چگونه قفل همه کاراکترهای جدید را باز کنیم

پس از مدت ها صرف در Steam Early Access، Raft بالاخره به روز رسانی 1.0 و انتشار رسمی خود را دریافت کرد. این انحصاری کامپیوتر چندین شخصیت جدید را با چیزی که “آخرین فصل” نامیده شده است، معرفی می کند، اما این فصل آخر فقط شروع جدیدی برای برخی از بازیکنان است. اگر می خواهید شخصیت های بیشتری به جز مایا و روحی داشته باشید، از راهنمای ما برای یادگیری نحوه باز کردن قفل همه شخصیت ها در Raft استفاده کنید.

Raft – چگونه قفل شخصیت های جدید را باز کنیم

فهرست شخصیت‌های Raft با The Final Chapter به شش نفر افزایش می‌یابد، اما شما باید چهار مورد از آنها را باز کنید که بیش از یک شبح در صفحه منوی اصلی نمایش داده نمی‌شوند. نام آنها جانی، الین، شوگو و تالا است. قبل از اینکه بتوانید قفل آنها را به عنوان شخصیت های قابل بازی باز کنید، هر یک از آنها نیاز به انجام وظایف خاصی دارند، بنابراین ما آنها را یکی یکی تقسیم می کنیم.

در حال پخش: بازی‌های Raft Is Steam’s Dark Souls Of Ocean Survival – بهترین بازی‌های رایانه شخصی استیم پانکس

چگونه قفل Tala را در Raft باز کنیم

Tala را می توان ابتدا در میان شخصیت های جدید باز کرد. برای اینکه او را به لیست شما ملحق کنید، فقط باید به آن دسترسی داشته باشید برج رادیویی در ابتدای بازی اگر هنوز قفل رادیو تاور را باز نکرده اید، باید برخی از مراحل اولیه بازی را که مکانیک های مختلف بازی را آموزش می دهد، انجام دهید. این شامل ساخت میز تحقیق، گیرنده و سه آنتن است. سپس باید این موارد را روی قایق خود نصب کنید قبل از اینکه مکانی را برای شما تعیین کند. این مکان برج رادیو است.

به آنجا بروید و شروع به بالا رفتن از برج کنید. این یک پازل سکوی کوچک خواهد بود که در آن باید از شکاف ها عبور کنید، از رمپ های موقتی بالا بروید و از وسایل موقت دیگر برای به دست آوردن ارتفاع در این سازه استفاده کنید. با او صحبت کنید و او به لیست شخصیت های شما خواهد پیوست.

چگونه جانی را در Raft باز کنیم

می توانید قفل جانی را در فصل اول بازی باز کنید. به جزیره بالبوآ بروید و به دنبال ایستگاه رله شماره 6 در قسمت شمالی جزیره بگردید. به خاطر داشته باشید که دو ایستگاه رله دیگر در Balboa هستند، بنابراین مطمئن شوید که به ایستگاه مناسب رسیده اید. جانی در بالای ایستگاه رله شماره 6 منتظر است و وقتی با او صحبت می کنید می تواند استخدام شود.

نحوه باز کردن قفل الین در Raft |

الین نیز مانند جانی در بالای برج منتظر می ماند، فقط تا فصل 2 نمی توان او را پیدا کرد. به شهر تانگاروا بروید و به دنبال برج اصلی بگردید. با آسانسور به سمت بالا بروید و الین مناظری را که در انتظار شما برای اجاره هستند می بیند.

نحوه باز کردن قفل شوگو در Raft

شوگو آخرین شخصیتی است که در Raft قفل آن را باز می کنید و لیست شش شخصیت بازی شما را تکمیل می کند. زمانی که شما می توانید آن را در فصل 3 استخدام کنید از اعتدال دیدن کنید. در این بیوم برفی، می‌خواهید با دنبال کردن چند مرحله ناوبری کوتاه، محفظه کریون را پیدا کنید:

  • به رصدخانه بروید
  • به مرکز تحقیقات سلن بروید
  • به منطقه راکتور Temperance پایین بروید
  • به سمت چپ به سمت اتاق یخی کریو بپیچید، جایی که شوگو خنک می شود – به معنای واقعی کلمه.

چرا شخصیت ها را در Raft تغییر دهید؟

شخصیت‌های Raft برگه‌های خالی هستند، بنابراین ممکن است نیازی به تغییر ظاهر آن‌ها نداشته باشید، زمانی که اثر فقط جنبه زیبایی دارد. با این حال، یکی از جنبه های کلیدی انتخاب شخصیت ها این است که بدانید موجودی شما در بین شخصیت ها گم نمی شود. از آنجایی که کاراکترها در اصل فقط پوست هستند، می توانید بدون از دست دادن هیچ یک از اقلام موجودی ارزشمند خود، مانند مواد مصرفی، از یکی به دیگری و غیره تغییر دهید.

اگرچه هر شخصیت یک نام کانون دارد، شما همچنین می توانید نام و لباس نمایش داده شده او را تغییر دهید تا بهتر از سایر بازیکنانی که ممکن است از پوسته مشابه در گروه تعاونی شما استفاده کنند، متمایز شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.