منو سایت

Project Cars 4 و F1 23 در دست ساخت هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Project Cars 4 و F1 23 در دست ساخت هستند

استودیوی Codemasters Ceshire اخیراً با استودیوی Criterion Games ادغام شد تا نسخه بعدی Need for Speed ​​را ایجاد کند. گزارش جدید نشان می دهد که الکترونیک آرتز در حال ساخت چندین بازی مسابقه ای و رانندگی برای سال آینده است و تمامی بازی های جدید یک تجربه کامل برای نسل بعدی خواهند بود. بازی های شبیه سازی رانندگی مانند خودروهای پروژه 4 و F1 23 در دست ساخت.

Birmingham Studios Codemasters بر روی سری بازی های فرمول 1 تمرکز دارد.این بازی احتمالا نسخه جدید سری F1 است. تام اندرسون گزارش می دهد که Project Cars 4 نیز توسط Slightly Mad Studios در حال توسعه است و در دست توسعه است. این بازی باید در سال های آینده منتشر شود و به طور کامل برای کنسول های نسل بعدی ساخته خواهد شد.

F1 23 و Project Cars 4

F1 23 و Project Cars 4 در راه عرضه هستند

بر اساس این گزارش، نسخه جدید بازی های مسابقه ای الکترونیک آرتز برای پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر می شود و به ریشه های خود باز می گردد. EA در حال آماده شدن برای عرضه بازی در سال 2024 است و راه درازی تا عرضه و عرضه آنها در پیش دارد. این زمان ها و پلتفرم ها برای F1 23 و Project Cars 4 با جزئیات بیشتر در مورد سایر بازی های مسابقه ای اعلام شده است.

در مورد نسخه جدید سری بازی های WRC باید بگوییم که عرضه سالانه نسخه جدید برای کنسول های بازی و کامپیوتر تا سال 2027 برنامه ریزی شده است.نکته جالب در این بازی این است که توسعه نسخه جدید WRC با ادامه Unreal Engine و توسعه دهندگان از موتور ویژه EA استفاده نخواهند کرد. چندی پیش استودیو کدمسترز بازی F1 22 آشکار شد. نسخه جدید سری بازی های فرمول 1 با هدف ارائه یک تجربه واقع گرایانه است و تغییرات مهمی در بازی ایجاد شده است.

انتظار می رود نسخه جدید F1 با تغییرات گسترده در موتور گرافیکی عرضه شود و به نظر می رسد مدت هاست که توسعه آن در حال انجام است. بخش F1 World امسال معرفی خواهد شد تا بخش فعلی F1 Life را با جت های خصوصی و نمایشگرهای خلبان مسابقه واقعی غنی کند. ویدیوی گیم پلی بازی Need for Speed ​​Mobile اخیرا منقضی شده است. این بازی یکی دیگر از پروژه های شرکت EA است که بر اساس نقشه بازی Need for Speed ​​Heat ساخته شده است.

در حال حاضر صحبتی از ساخت نسخه بعدی Burnout نیست و سری بازی های GRID نیز دچار مشکل هستند و EA اصلا از ارائه GRID Legends راضی نیست. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد F1 23 و Project Cars 4 در ماه های آینده باشید.

منبع: aming GamingBolt