منو سایت

Pokemon Unite: واحد جدید مهاجم از راه دور Espeon اکنون در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Unite: واحد جدید مهاجم از راه دور Espeon اکنون در دسترس است

Pokemon Unite: واحد جدید مهاجم از راه دور Espeon اکنون در دسترس است

Pokemon Unite، MOBA که دارای Pokemon’s Switch و Mobile است، افزودنی جدیدی را به لیست منتشر کرده است: Espeon. می توان آن را یا با کسب امتیاز ماموریت به دست آورد، یا اگر بلافاصله Espeon را می خواهید، با خرج کردن پول واقعی.

اسپئون نقش Ranged Attacker را بر عهده می‌گیرد و مهارت‌های تهاجمی و برخی مهارت‌های پشتیبانی دارد. از نظر استقامت، تحرک و امتیاز در رتبه پایین تری قرار دارد. بسیاری از حملات اسپئون می تواند سرعت حرکت دشمن را کاهش دهد و در نتیجه فرصت هایی را برای دیگر اعضای تیم ایجاد کند تا بتوانند گل بزنند یا وارد شوند.

در حال پخش: بررسی ویدیویی Pokémon Unite

اما اسپئون خیلی سریع حرکت نمی‌کند و استقامت کمتری دارد – به این معنی که می‌توان آن را راحت‌تر از بین برد – بنابراین اگر اسپئون خود را تنها ببیند، واحدی است که به راحتی می‌توان آن را کشت. اگر بازیکنان قصد استفاده از Espeon را داشته باشند، موقعیت یابی دقیق و کار تیمی مهم خواهد بود. با این حال، هر امتیاز واقعی Espeon باید در بازی آزمایش شود، بنابراین باید دید چقدر ممکن است موثر باشد یا نباشد.

برای دریافت رایگان Espeon باید 2000 امتیاز ماموریت کسب کنید. حداکثر امتیاز ماموریت روزانه شما 220 و امتیاز ماموریت هفتگی شما 700 است. بنابراین اگر وارد شوید و هر روز ماموریت روزانه خود را کامل کنید، باید بتوانید در عرض یک هفته Espeon را دریافت کنید.

برای مشاهده توانایی های اسپئون همانطور که در بازی توضیح داده شده است به ادامه مطلب بروید.

توانایی های اسپیون

 • حمله اصلی (یک بار تکامل یافته) : هر وقت مدت معینی بگذرد حمله شدید می شود و پرتو می شود. پرتو آسیب بیشتری وارد می کند و به طور موقت سرعت دشمن را کاهش می دهد.
 • توانایی، بازگشت جادویی (یک بار تکامل یافت): اگر حریف سعی کند مانعی ایجاد کند، اسپیون آن را انکار می کند و موقتاً از موانع مصون می شود. آسیب وارد می کند و سرعت پوکمون های دشمن را که سعی در مانع تراشی دارند کاهش می دهد. این مهارت پس از فعال سازی به خنک شدن ادامه می دهد.
 • سریع: با پرتوهای ستاره ای به دشمنان شلیک می کند.
 • روانی (در صورت رسیدن به سطح 4 قابل انتخاب است): پوسته های روانی را در سایت منتشر می کند. اگر پوکمون مورد اصابت پوسته قرار گیرد، سرعت آن کاهش می یابد. اگر همه گلوله ها به آنها اصابت کند، دشمن نمی تواند موقتاً وارد عمل شود.
 • برق ذخیره شده (با رسیدن به سطح 4 قابل انتخاب است): حمله AoE که سرعت حرکت پوکمون را در محدوده کاهش می دهد و باعث آسیب می شود. انفجارهای قدرت روانی می تواند هر زمان که مدت زمان مشخصی سپری شود یا پس از اینکه اسپئون با یک حمله اصلی تشدید شده به یک پوکمون ضربه می زند ادامه یابد. حداکثر انفجاری که می توان در آن واحد ذخیره کرد پنج است. پس از استفاده از انرژی ذخیره شده، سرعت Espeon افزایش می یابد.
 • غرغر کردن: آسیب وارد می کند و سرعت دشمن را موقتاً کاهش می دهد
 • Psybeam (در صورت رسیدن به سطح 6 قابل انتخاب است): یک حمله دوربرد که می تواند به چند پوکمون ضربه بزند. هرچه حداکثر HP اولین ضربه پوکمون بیشتر باشد، آسیب بیشتری به سایر پرتوهای پوکمون وارد می شود. این حمله همچنین دارای قابلیت های تقویتی است: اگر اولین ضربه پوکمون تحت تأثیر بی حرکتی یا کاهش سرعت باشد، این اثرات روی سایر پوکمون ها در محدوده حملات اعمال می شود.
 • نگاه به آینده (می توانید انتخاب کنید که چه زمانی به سطح 6 برسید): یک پوکمون برای قفل کردن خود انتخاب کنید. سپس آسیب AoE در اطراف پوکمون قفل شده ایجاد می شود و به حریفان در محدوده آسیب می رساند. بسته به کاری که Espeon با پوکمون نهایی انجام می دهد، این توانایی با اثرات دیگری همراه است:
  • هرچه HP برای قفل کردن پوکمون کمتر باشد، آسیب بیشتری وارد می شود.
  • هر بار که Espeon به یک پوکمون قفل شده آسیب می رساند، زمان خنک شدن Future Sight کاهش می یابد.
  • اگر پوکمون قفل شده قبل از ایجاد آسیب AoE از بین برود، Espeon یک بار از Psyshock یا Store Power استفاده می کند. Powered-up Psyshock یک حمله دوربرد است که باعث انفجاری می شود که باعث آسیب AoE می شود. قدرت ذخیره شده باعث آسیب می شود، اما در هنگام حمله به حریف، HP Espeon را نیز بازیابی می کند.
 • Unite Move Psychic Solar: حمله AoE که دشمنان را به هوا پرتاب می کند و «به کمک نیروی روانی آنها را معلق می کند». به زودی یک انفجار رخ می دهد و با آسیب رساندن به پوکمون های در محدوده، آنها را دفع می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.