منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Pokemon Legends: Arceus Hairstyle Guide – چگونه هر مدل مویی داشته باشیم (همراه با عکس)

Pokemon Legends: Arceus Hairstyle Guide – چگونه هر مدل مویی داشته باشیم (همراه با عکس)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Legends: Arceus Hairstyle Guide - چگونه هر مدل مویی داشته باشیم (همراه با عکس)

Pokemon Legends: Arceus Hairstyle Guide - چگونه هر مدل مویی داشته باشیم (همراه با عکس)

سفارشی‌سازی در Pokemon Legends: Arceus شامل مدل‌های موی متنوع و رنگ‌های روشن مو، همراه با لباس‌های متنوعی است که باید برای همه نوع شخصیت‌ها جذاب باشد. با این حال، شما نمی توانید موهای خود را تا آنجا که می توانید با لباس بررسی کنید، که می تواند برای بازیکنانی که سعی در آزمایش ظاهر خود دارند ناخوشایند باشد. فقط بعد از سرفه کردن 500 پوک کاتر می توانید مدل مو را مرور کنید. بدتر از آن این است که اگر تصمیم بگیرید که موهایتان را به همان شکلی که هست دوست دارید نمی توانید عقب نشینی کنید. در دراز مدت، 500 Poke چیز زیادی برای هدر دادن نیست، اما هدر دادن این پول از روی کنجکاوی همچنان آزاردهنده است. بنابراین، این راهنما برای نشان دادن مدل‌های مو و رنگ‌های مختلف مو که می‌توانید تهیه کنید وجود دارد. در اینجا نحوه باز کردن قفل هر یک از این مدل‌های مو، به‌علاوه پیش‌نمایش‌هایی از شکل ظاهری آن‌ها آمده است تا قبل از پرداخت هزینه برای یک مدل جدید، بدانید که وارد چه چیزی می‌شوید.

نحوه باز کردن تمام مدل موها در Pokemon Legends: Arceus

آریزو پس از پایان کار خود در کریمسون میرلندز به دهکده جوبیلیف نقل مکان کرد تا مدل مو را از آرایشگر قدیمی یاد بگیرد. او با جایگزینی مربی خود چندین مدل مو و رنگ جدید را معرفی می کند. با این حال، بقیه باید با درخواست های خاصی باز شوند.

آرزو از بازیکن می خواهد که در جوبیلیف همیشه دو درخواست را برآورده کند:

  • برنامه 59: Misdreavus، مدل موی موزی – آرزو برای Misdreavus دعا می کند تا الهام بخش مدل موهای جدید باشد. این پوکمون‌های با موهای نازک را می‌توان در حال شنا در اطراف کوه‌های کوهستانی پس از شب یافت. آرزو Misdreavus را برای دسترسی به چهار مدل مو و رنگ جدید بیاورید.
  • کاربرد 75: کرلیا، الهام بخش مدل مو – آرزو در مورد پوکمون دیگری می پرسد. این بار کرلیا است. بازیکنان می توانند Ralts را توسعه دهند (که در Crimson Mirelands یا Alabaster Icelands یافت می شود)، یا Kirlia را مستقیماً از Heart’s Crag در Alabaster Icelands بگیرند.

این درخواست ها باید هر مدل موی ممکن را برای شخصیت شما باز کند. قهرمانان زن و مرد مدل موهای متفاوتی دریافت می کنند. متأسفانه، بازیکنان نمی توانند مردان و زنان انحصاری را دریافت کنند. با این حال، هر دو جنس به رنگ موی یکسان دسترسی دارند.

مدل موی مردانه

مدل موی زنانه

رنگ مو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Pokemon Legends: Arceus، یاد بگیرید که چگونه تمام Eeveelutions را به دست آورید، و همچنین توضیح مختصری درباره آلفا پوکمون.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.