منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Pokemon Go Mega Pidgeot Raid Guide: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

Pokemon Go Mega Pidgeot Raid Guide: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Go Mega Pidgeot Raid Guide: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

Niantic لیست کامل Mega Raids را که در ماه آوریل به بازی Pokemon Go می آیند اعلام کرده است و مربیان در 12 آوریل علیه نسخه مگا اولین تکامل نهایی پرندگان لیست شده در Pokedex پرواز خواهند کرد.

Mega Pidgeot یکی از دو Pokemon Go Mega Raid است که از 12 آوریل تا 29 آوریل اجرا می شود. پس از Mega Manetric، Mega Raid که قرار است یک هفته زودتر از 5 آوریل تا 12 آوریل برگزار شود، خواهد بود. دوران Mega Pidgeot به عنوان ستاره Mega Raid مصادف با رویداد همه جانبه Season of Alola بود که نسل هفتم پوکمون را به بازی موبایل معرفی کرد. ما مطمئن نیستیم که Mega Pidgeot چه زمانی به زنجیره حمله باز خواهد گشت، بنابراین اگر می‌خواهید آن را به چالش بکشید، نکات زیر را بررسی کنید.

Mega Pidgeot در تاریخ 12 آوریل حملات مگا Pokemon Go را آغاز خواهد کرد.
Mega Pidgeot در تاریخ 12 آوریل حملات مگا Pokemon Go را آغاز خواهد کرد.

پوکمون “مگا” چیست؟

قبل از شروع، اجازه دهید به یک سوال ساده پاسخ دهیم: چه چیزی یک پوکمون “مگا” را از یک پوکمون معمولی متفاوت می کند؟ اولین بار در Pokemon X و Y در سال 2013 معرفی شد، Mega Evolutions یک منبع تغذیه موقت بود، به این معنی که Pokemon به آن دسترسی داشت، تا زمانی که بازیکن آیتم مناسب را در طول ماجراجویی مونتاژ کند، به این پوکمون دسترسی قوی‌تری می‌داد.

در پوکمون گو، یک پوکمون مگا شکل می تواند با مصرف مگا انرژی مخصوص آن پوکمون که از طریق فعالیت هایی مانند کارهای تحقیقاتی و گرفتن پوکمون های دیگر به دست می آید، به آن دسترسی پیدا کند. اولین تبدیل به مگا فرم 200 مگا انرژی هزینه خواهد داشت، در حالی که تبدیل های آینده 40 هزینه خواهد داشت.

مگا پوکمون ها نه تنها آمار افزایش یافته اند، بلکه آسیب بیشتری به سایر پوکمون های درگیر در حمله نیز وارد می کنند. با این حال، تغییر شکل فقط هشت ساعت طول می کشد، بنابراین مطمئن شوید که زمان خود را به حداکثر برسانید.

برنامه Mega Pidgeot Raid

Mega Pidgeot در 12 آوریل ساعت 10 صبح به وقت محلی وارد رینگ Mega Raid می شود و تا ساعت 8 بعد از ظهر روز 29 آوریل در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود از برنامه‌های زمانی خاصی پیروی نمی‌کند – Mega Raids یکی از شش رتبه‌ای است که پس از شروع شمارش معکوس، حمله می‌تواند باشد – اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی در اطراف حمله است، پس فقط مراقب باشید. Mega Raids، به ویژه، با یک تخم مرغ قرمز خاص مشخص شده است.

نقاط ضعف و شمارنده Mega Pidgeot

Mega Pidgeot یک پوکمون از نوع پرنده و معمولی است، زیرا شکل طبیعی آن به دوران Pokemon Red and Blue برمی‌گردد. این بدان معنی است که نقاط ضعف و مقاومت آن تغییر نکرده است، بنابراین حتی یک مربی بازنشسته پوکمون نیز نباید مشکلی برای راه اندازی تیمی برای مبارزه با این پرنده بزرگ داشته باشد.

پوکمون های الکتریکی، یخی و راک در این نبرد بسیار مهم خواهند بود، بنابراین آلولان گولم می تواند با معرفی دوگانه الکتریکی و راک خود در مرکز صحنه باشد. فراتر از سنگ تکان دهنده، مطمئن شوید که سنگین ترین مهاجمان خود مانند Zapdos، Articuno، Electrivire، Regirock، Regice، Zekrom و Kyurem را ببرید تا به سرعت آسیب های شدید وارد کنید.

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

نوشته دوگانه Mega Pidgeot به آن چند مقاومت اضافی نسبت به پرنده معمولی می دهد، که به این معنی است که هنگام رونمایی باید موارد بیشتری را در نظر گرفت. پوکمون هایی مانند باگ ها، ارواح، علف ها و زمین در برابر این آس پرنده احساس ضعف می کنند، بنابراین پوکمون هایی مانند Gengar، Dugtrio، Venusaur و Yanmega نباید به شما در این حمله بپیوندند، در غیر این صورت روز بسیار بدی خواهید داشت. .

هنوز چند روز تا پیوستن Mega Pidgeot به لیست Mega Raid باقی مانده است، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید، با استفاده از Raid پنج ستاره Tapu Lele یا Mega Charizard Y Mega Raid آماده شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.