منو سایت

Pokémon GO در تابستان امسال بازهای اولترای زیادی خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokémon GO در تابستان امسال بازهای اولترای زیادی خواهد داشت

Pokémon GO در تابستان امسال بازهای اولترای زیادی خواهد داشت

با بازگشت Pokemon Go Fest برای سال 2022، Niantic همچنین Ultra Unlocks را برمی‌گرداند، جایزه‌ای که می‌توان برای رویدادهای آینده با اجرای چالش‌های جهانی با سایر بازیکنان به دست آورد. برای اولین بار، Niantic تعدادی Ultra Unlocks را برای تعدادی از رویدادهای آینده ارائه می دهد، با چالش های موجود در چهار رویداد آینده Pokemon Go Fest.

اولین شانس برای برنده شدن جایزه Ultra Unlock این آخر هفته در رویداد جهانی بلیط Pokemon Go Fest است. اگر مربیان از سراسر جهان موفق شوند 20 چالش جهانی را در این رویداد دو روزه تکمیل کنند، رویداد Ultra Unlock به هفته ماجراجویی آینده اضافه خواهد شد.

در حال پخش: تور Pokémon GO 2022

بازیکنان برای مشارکت در تلاش Ultra Unlock مجبور نیستند بلیت بخرند – در حالی که Global Challenge Arena فقط در 4 ژوئن برای دارندگان بلیط باز است، سپس تا پایان رویداد 5 ژوئن برای همه بازیکنان باز خواهد بود.

پاداش بعدی ارائه شده، رویداد Ultra را برای رویداد نهایی پوکمون گو فست در 27 آگوست باز می کند و می توانید با تکمیل چالش جهانی برلین پوکمون گو فست برنده شوید. مربیانی که نمی توانند در رویدادهای شخصی شرکت کنند، همچنان می توانند در چالش های جهانی مشارکت کنند.

هر دو رویداد سیاتل و ساپورو همچنین چالش های جهانی برای باز کردن پاداش های Ultra برای رویدادهای آینده خواهند داشت که هنوز توسط Niantic اعلام نشده است.

ما جزئیاتی در مورد آنچه پاداش های Ultra Unlock به ارمغان می آورند تا زمانی که قفل آنها باز نشود، نخواهیم داشت، با Niantic قول داده است که اطلاعات کمی پس از پایان هر رویداد Pokemon Go Fest فاش شود. جایزه Ultra Unlock سال گذشته شامل مجموعه‌ای از سه رویداد مضمون بود که هر کدام دریافت انواع پوکمون‌ها از جمله نسخه‌های درخشان Pokemon Legendary Dialga و Palkia را آسان‌تر می‌کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.