منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Pokemon Go برای ویژگی‌های اجتماعی جدید Niantic در Ingress آزمایش شده است

Pokemon Go برای ویژگی‌های اجتماعی جدید Niantic در Ingress آزمایش شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Go برای ویژگی‌های اجتماعی جدید Niantic در Ingress آزمایش شده است

Pokemon Go بدون شک موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازی Niantic است، اما بسیاری از ایده‌ها و فناوری‌های آن برای Ingress، واقعیت افزوده دیگر آن، با GPS ساخته شده‌اند. در هفته‌های اخیر، Niantic ویژگی‌های اجتماعی را در Ingress آزمایش کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد به جای هماهنگی در خارج از برنامه، مستقیماً به برنامه متصل شوند و آماده است این ویژگی‌ها را به Pokemon Go وارد کند.

فقط فکر کنید - در حدود 9 دقیقه می توانید Boldore خود را داشته باشید.
فقط فکر کنید – در حدود 9 دقیقه می توانید Boldore خود را داشته باشید.

هنوز مشخص نیست که دقیقاً چه ویژگی‌هایی از Ingress قرض گرفته می‌شوند و چگونه با Pokemon Go سازگار می‌شوند، اما Niantic می‌گوید این ویژگی‌ها در چند ماه آینده به Pokemon Go می‌آیند. ما برای وضوح با Niantic تماس گرفتیم و او گفت که عملکردهای Pokemon Go با عملکردهای Ingress متفاوت خواهد بود، اما او در حال کار بر روی عملکردهایی است که به مربیان ابزارهایی برای ارتباط با دوستان خود در بازی و همچنین سایر مربیان در حالت واقعی می دهد. جهان، به عنوان هماهنگی جغرافیایی بلادرنگ، به عنوان مثال. Niantic ویژگی‌های اجتماعی جدیدی را برای Ingress در اوایل این ماه در وبلاگی بیان کرد. این ویژگی ها به بازیکنان Ingress اجازه می دهد تا جوامع محلی را پیدا کنند، لیستی از دوستان Niantic ایجاد کنند، پیام های فوری و گروهی ارسال کنند و رویدادهای محلی را بدون خروج از برنامه Ingress ایجاد کنند.

Pokemon Go علیرغم موفقیت و پایگاه عظیم پخش کننده، تلاش کمی برای اتصال بازیکنان در داخل برنامه، فراتر از ویژگی های محدود لیست دوستان، به دلایل امنیتی رایج انجام داده است. افزودن ویژگی‌های اجتماعی مانند موارد اضافه شده به Ingress، پتانسیل تغییر و بهبود خوش‌بینانه بازی را دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های جدید، می توانید این پست در وبلاگ Pokemon Go را در مورد آن بخوانید.

همراه با این ویژگی های اجتماعی جدید که در راه است، Mega Energy و Rare Candy XL در حال حاضر به عنوان جوایز برای تکمیل نبردهای حمله محلی ارائه می شوند و از 23 می، جعبه رویداد 1 PokéCoin فروشگاه دیگر شامل Remote Raid Pass و در عوض شامل یک آرایه چرخشی از عناصر خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.