منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl یک کلاه افسانه ای رایگان ارائه می دهند

Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl یک کلاه افسانه ای رایگان ارائه می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl یک کلاه افسانه ای رایگان ارائه می دهند

Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl یک کلاه افسانه ای رایگان ارائه می دهند

بازیکنان Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl می توانند یک پوکمون اسطوره ای رایگان را به عنوان بخشی از جشن روز پوکمون دریافت کنند. همانطور که در جریان Pokemon Presents اعلام شد، شما مدعی یک هدیه مرموز برای دریافت یک Shaymin رایگان هستید.

برای درخواست Shaymin خود، به سادگی Brilliant Diamond یا Shining Pearl را راه اندازی کنید و گزینه Get Online را از منوی Mystery Gift انتخاب کنید. با این کار آیتمی به نام Oak’s Letter به شما می دهد که به شما امکان می دهد در مسیر 224 با پروفسور اوک صحبت کنید. دستیار اوک و پوکمون افسانه ای Shaymin ظاهر می شوند. هنگامی که آن را به تیم خود اضافه کردید، می توانید از عنصر Gracidea برای تغییر شکل آن به آسمان استفاده کنید.

در حال پخش: پوکمون ارائه کامل را ارائه می دهد (27.2.2022)

این یکی از معدود به‌روزرسانی‌های رایگان اعلام‌شده در جریان بازی Pokemon Presents است که شامل یک به‌روزرسانی رایگان برای Pokemon Legends Arceus، یک به‌روزرسانی آینده آلولا برای Pokemon Go و موارد دیگر است.

با این حال، افشای بزرگ ارائه، اعلام Pokemon Scarlet و Violet، بازی‌های جدید Gen 9 بود. این بازی‌ها در منطقه‌ای جدید که تاکنون نام‌گذاری نشده بود، با ساختاری باز برگزار می‌شوند که هیچ مانعی بین شهرها و صحرا ندارد. این اعلامیه ادعا می‌کند که می‌توانید ببینید چگونه پوکمون‌ها در همه جا، از جمله در شهرها، رومینگ و پرواز می‌کنند. ما همچنین اولین نگاهی به سه شروع کننده داشتیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.