منو سایت

Pokemon Brilliant Diamond تخفیف زیادی دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Brilliant Diamond تخفیف زیادی دریافت می کند

Pokemon Brilliant Diamond تخفیف زیادی دریافت می کند

چند هفته پیش ما یک قرارداد ستاره ای برای Pokemon Shining Pearl خواستیم. در بسیاری از خرده فروشان تنها با قیمت 30 دلار در دسترس بود. با این حال، Pokemon Brilliant Diamond همراه با آن کاهش پیدا نکرد. اگر منتظر یک معامله عالی با Pokemon Brilliant Diamond بودید، اکنون فرصت دارید. تطبیق معامله مروارید درخشان Pokemon Brilliant Diamond در Best Buy فقط تا 30 دلار تخفیف دارد.

بعید است به این زودی ها معامله بهتری برای Pokemon Brilliant Diamond پیدا کنید – یا شاید روزی، با توجه به روشی که بازی های پوکمون تمایل دارند تا سال ها پس از عرضه ارزش خود را حفظ کنند. اگر از قبل Pearl دارید، اکنون فرصتی برای دریافت الماس و گرفتن Pokemon خاص دارید.

Pokemon Brilliant Diamond بازیکنان را برای یک ماجراجویی سنتی پوکمون به منطقه Sinnoh باز می‌گرداند. بازسازی انحصاری سوییچ دارای سبک هنری جذاب چیبی است که به خوبی با فضای کلی خط داستانی Pearl/Diamond ترکیب می شود.

او در بررسی Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl برنده 7/10 شد. استیو واتس منتقد می‌نویسد: «Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl عناصر کلاسیک کافی را حفظ می‌کنند تا در یک سفر نوستالژیک احساس راحتی کنید، در حالی که لبه‌های ناهمواری که با دیگر بازی‌های اخیر پوکمون نسبتاً مدرن به نظر می‌رسد را صاف می‌کنند». “شاید برای یک فرنچایز افسانه ای آسان نباشد که میراث خود را در حالی که به این روش مدرن می شود، ارج نهاده باشد، اما الماس درخشان و مروارید درخشان تعادل درستی را ایجاد می کنند. این پوکمون کلاسیکی است که شما به یاد دارید، بدون بیشتر مزاحمت های کوچکی که من «فراموش کردم».

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.