منو سایت

PlayStation L را با Tetris Effect: Connected Collector’s Edition دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
PlayStation L را با Tetris Effect: Connected Collector's Edition دریافت می کند

یکی از بهترین نسخه‌های بازی پازل کلاسیک Tetris، Tetris Effect، اکنون برای پیش‌سفارش و در بسته‌ای نفیس کلکسیونی از Limited Run Games در دسترس است. جذابیت اصلی این مجموعه جعبه ای به شکل تترومینو است که در آن تحویل داده می شود که شامل تعدادی اضافات دیگر نیز می شود.

نسخه‌های سوییچ و ایکس‌باکس به شکل‌های متناوب تترومینو در دسترس هستند، در حالی که نسخه پلی‌استیشن به صورت L بزرگ موجود است. در جعبه، نسخه فیزیکی تتریس افکت: دیسک‌های موسیقی متن متصل که شامل تمام ۵۰ آهنگ استفاده‌شده در بازی، عددی است، خواهید دید. کد دانلود موسیقی متن، سه پین ​​و 32 کارت پستال با آثار هنری از بازی.

نسخه کلکسیونر به قیمت 100 دلار در هر پلتفرم فروخته می شود و پیش خریدها در 31 جولای بسته می شوند. همچنین شایان ذکر است که این نسخه ها تا 8 تا 9 ماه دیگر پس از بسته شدن پنجره پیش سفارش انتظار نمی رود.

Tetris Effect: Related Collector's Edition برای PS4
Tetris Effect: Related Collector’s Edition برای PS4

گالری

اگر هنوز آن را بازی نکرده اید، Tetris Effect یک نسخه قدیمی از بازی است که فرمول سنتی تتریس را با صدا و ویدیوی فراگیر ترکیب می کند. هر بلوک از دست رفته به ریتم ده ها مرحله در بازی می افزاید و به شما این امکان را می دهد که در حین پاک کردن صفحه، یک تجربه کنسرت ایجاد کنید. Connected این ایده را با چند نفره خلاقانه که شامل پشتیبانی از بازی های متقابل است، گسترش می دهد.

در نقد GameSpot از Tetris Effect: Connected آمده است: «Connected بازی چند نفره تتریس را با استعداد و بینش بازاندیشی می کند. “بعضی از افراد برای پاک کردن ذهن خود مدیتیشن می کنند. افراد دیگر آشپزی می کنند یا مدل می سازند. اثر تتریس ظرفیت مشابهی برای پاکسازی ذهن شما دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.