منو سایت

PlatinumGames بابت شرایط بازی Babylon’s Fall عذرخواهی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
PlatinumGames بابت شرایط بازی Babylon's Fall عذرخواهی کرده است

پاییز بابیلون آنطور که استودیو پلاتینیوم گیمز و اسکوئر انیکس انتظار داشتند موفق نبود. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو PlatinumGames بابت شکست و شرایط ناامیدکننده بازی Babylon’s Fall عذرخواهی کرده است.

استودیو Platinum Games در بین طرفداران هک اند اسلش برای خلق آثاری مانند Bayonetta و Nier: Automata مشهور و محبوب است. آخرین نسخه از این استودیو بازی Babylon’s Fall است که اوایل امسال توسط Square Enix منتشر شد.

پاییز بابیلون از زمان انتشار اولیه با مشکلات و نقدهای منفی زیادی روبرو بوده و یک شکست تجاری به حساب می آید. روند کاهشی بازیکنان این اثر به جایی رسید که تعداد بازیکنان همزمان سقوط بابل به یک نفر رسید. در ابتدا، سازندگان سقوط بابیلون وانمود کردند که به آینده این اثر اطمینان دارند و به حمایت از آن ادامه خواهند داد. سرانجام پس از تنها 6 ماه انتشار، Square Enix اعلام کرد که در فوریه 2023، سرورهای بازی Babylon’s Fall تعطیل خواهند شد.

حال سازندگان سقوط بابیلون برای اولین بار در مصاحبه ای به شرایط این اثر اشاره کردند. Atsushi Inaba، مدیرعامل PlatinumGames در مصاحبه ای با VGC گفت که این استودیو از شکست Babylon’s Fall درس گرفته است، اما برنامه های خود را برای سرویس های زنده تغییر نداده است.

آتسوشی اینابا گفت: «عملکرد ناامیدکننده پاییز بابل ممکن است بازیکنان و هواداران سرسخت ما را ناامید یا حتی عصبانی کرده باشد. ما بسیار متاسفیم که هواداران را ناامید کردیم. از این که باعث شدیم طرفداران فداکار این احساس را نسبت به سازندگان ایجاد کنیم پوزش می طلبیم. ما به هیچ وجه راضی نیستیم که در قالب خلاقیت خود احساسی جز لذت و سرگرمی ایجاد کرده باشیم.

استودیو PlatinumGames Babylons Fall

تمامی آثار استودیو PlatinumGames به صورت زنده ارائه نخواهد شد

مدیر عامل PlatinumGames در طی مصاحبه ای با VGC Media اشاره کرد که به دلیل محدودیت های قرارداد انتشار، قادر به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد خاموش شدن سرور پاییز Babylon نیست. در این مورد، او افزود: «ما از وضعیت فعلی که خود را به ساختن بازی محدود کرده‌ایم ناراضی هستیم.» اعضای استودیوی پلاتینیوم گیمز قصد دارند بر حفظ تعادل مناسب بین ارائه مکانیک‌های سرگرم‌کننده و تکامل تمرکز کنند. شکل خدمات زنده Bayonetta 3 جدیدترین محصول استودیو PlatinumGames است که یک بازی اکشن سنتی و بدون عناصر سرویس زنده می باشد.

Babylon’s Fall تا پنج ماه آینده قابل بازی خواهد بود و می توانید رویدادها و قسمت های دیگر آن را تجربه کنید. خاموش شدن سرورهای این اثر باعث شده تا تعدادی از خرده فروشان نسخه های مختلف این اثر را به صورت رایگان ارائه دهند. با این حال، زمان شما بهتر است صرف کارهای دیگر استودیو PlatinumGames، از جمله Nier: Automata شود.

نظر شما در مورد عذرخواهی مدیرعامل PlatinumGames برای شرایط بازی پاییز Babylon چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ آیا فکر می کنید Square Enix تصمیم درستی برای خاموش کردن سرورهای این کار گرفته است؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer