Persona 5 Royal بر روی سرویس Xbox GamePass منتشر خواهد شد

Persona 5 Royal بر روی سرویس Xbox GamePass منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، در جریان رویداد مشترک Xbox و Bethesda اعلام شد که سه بازی مطرح از سری Persona یعنی Persona 5 Royal، Persona 4 Golden و Persona 3 Portable از طریق Xbox Game در دسترس کاربران ایکس باکس قرار خواهند گرفت. سرویس.

مجموعه Persona یکی از معروف ترین مجموعه های تاریخ صنعت بازی های ویدیویی است که میلیون ها نفر از طرفداران سبک نقش آفرینی از تجربه آن خوشحال هستند. این سری اغلب به صورت انحصاری بر روی کنسول های پلی استیشن منتشر می شود و کاربران پلتفرم های دیگر نمی توانند بازی های آن را تجربه کنند.اما اکنون این روند تغییر کرده و در نهایت کاربران پلتفرم ایکس باکس می توانند از تجربه بازی های سری Persona لذت ببرند.

در اواخر نمایشگاه Xbox & Bethesda Games، فیل اسپنسر، که به عنوان رئیس بخش Xbox شناخته می شود، همکاری خود را با Atlus اعلام کرد. این سری پرسونا را برای اولین بار به پلتفرم ایکس باکس می آورد و می توانید Persona 3 Portable، Persona 4 Golden و Persona 5 Royal را بر روی PC و Xbox One، Xbox S Series و Xbox X Series تجربه کنید.

لازم به ذکر است که هر سه بازی به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهند شد. این بدان معناست که اگر اشتراک فعالی در این سرویس دارید، می توانید بازی های Persona 5 Royal، Persona 4 Golden و Persona 3 Portable را بدون پرداخت هزینه اضافی بر روی پلتفرم های مایکروسافت انجام دهید.

Persona 5 Royal یکی از بهترین بازی های تاریخ است

Persona 3 قابل توجه ترین اثر از سری Persona است که در Xbox موجود است. این بازی که در سال 2006 منتشر شد، بازیکنان غیر ژاپنی را با سری Persona آشنا می کند. Persona 3 سیستم های مختلفی از جمله تقویم روزانه را معرفی کرد که بعداً در Persona 4 و Persona 5 مورد استفاده قرار گرفت. چند سال بعد Atlus نسخه PSP بازی را به نام Persona 3 Portable منتشر کرد که در آن می توانید از یک شخصیت زن به عنوان شخصیت اصلی برای اولین بار در تاریخ سری Persona.

Persona 4 و Persona 5 بر روی پلتفرم های مختلف در دسترس هستند، اما این اولین بار است که روی Xbox منتشر می شوند. Persona 4 Golden در سال 2020 عرضه شد و موفقیتی باورنکردنی داشت. هر سه بازی Persona 3 Portable، Persona 4 Golden و Persona 5 Royal بر روی گروهی از نوجوانان ژاپنی تمرکز دارند که باید در حین مبارزه با شیاطین با مسائل احساسی، آزمون ها و مسائل شخصی دست و پنجه نرم کنند. در کنار داستان‌های خارق‌العاده، نقاط قوتی مانند طراحی هنری عالی و موسیقی متن ملودیک، سری Persona را به شهرت و محبوبیت رساند. در مجموع، این مجموعه بیش از 15 میلیون نسخه فروخته است.

تریلر سری بازی های Persona برای ایکس باکس منتشر شد

در تاریخ 21 اکتبر (29 اکتبر) Persona 5 Royal از طریق سرویس Xbox GamePas در دسترس خواهد بود. تاریخ اضافه شدن بازی های Persona 4 Golden و Persona 3 Portable به سرویس مذکور اعلام نشده است.

نظر شما در مورد معرفی بازی های سری Persona بر روی کنسول های ایکس باکس چیست؟ آیا فکر می کنید این مورد مورد استقبال کاربران این پلتفرم قرار گیرد؟ آیا تا به حال آثار سری Persona را تجربه کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN