منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • PAX East Enforcer پس از قرار گرفتن در معرض کووید در طول کنوانسیون می میرد

PAX East Enforcer پس از قرار گرفتن در معرض کووید در طول کنوانسیون می میرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
PAX East Enforcer پس از قرار گرفتن در معرض کووید در طول کنوانسیون می میرد

PAX East Enforcer پس از قرار گرفتن در معرض کووید در طول کنوانسیون می میرد

یک کارمند PAX East پس از قرار گرفتن در معرض ویروس در محل کار بر اثر COVID-19 درگذشت. داون وود، که در کنوانسیون بازی‌های 2014 کار می‌کرد، ظاهراً قبل از مریض شدن از PAX East “در بالای جهان” بازگشت. او در شب شنبه 30 آوریل درگذشت.

قبل از مرگ، مادرش گفت که هر روز در وودز ثبت نام می کند و «چای سرد و لوازم» برایش می آورد. روز جمعه، 29 آوریل، مادرش قبل از بازگشت به خانه، شام و نامه را ترک کرد. وقتی وودز تا ساعت 3 بعد از ظهر روز بعد تماس نگرفت، مادرش پلیس را فرستاد تا سلامت او را بررسی کند. پلیس سپس جسد وودز را پیدا کرد و متوجه شد که او در طول شب مرده است.

طبق اظهار نظر مطبوعاتی که توسط نماینده PAX به Kotaku داده شد، داون یک حضور گرم و مهمان نواز و فردی بود که همیشه برای کمک به دیگران وقت می گذاشت. او عاشق PAX و بازی بود، خواننده سیری ناپذیری بود و عاشق پختن، درست کردن و به اشتراک گذاشتن آثارش بود. جامعه ما از دست دادن آن ویران شده است و به شدت دلتنگ آن خواهد شد.»

در حالی که همه مهمانان و کارکنان PAX East باید گواهی واکسیناسیون را نشان می دادند و هنگام شرکت در کنوانسیون طبق دستورالعمل های رویداد ماسک می پوشیدند، بوستون او از دستور ماسک خود استعفا داد چند هفته قبل با توجه به افزایش تعداد شهرهایی که از این دستورات چشم پوشی می کنند، بسیاری از کنوانسیون ها به عنوان رویدادهای “فوق انتشار” انتقاد کرده اند. برخی از رویدادها، مانند E3 2022، حتی لغو شده است.

پس از مرگ او، خانواده وودز یک صفحه GoFundMe ایجاد کردند تا هزینه های تشییع جنازه را پوشش دهد. اگرچه هدف جمع آوری کمک های مالی Wood قبلاً محقق شده است، کمک های مالی هنوز مورد استقبال قرار می گیرد و برای حمایت از هر گونه هزینه اضافی که ممکن است خانواده متحمل شود استفاده می شود. خواهر وودز، مارگرت دومینگو، نوشت که وودز از “بیشترین سالها” در کنگره لذت برده است و تاکید کرد که مراسم وودز جشنی از زندگی او در وب سایت GoFundMe خواهد بود. متأسفانه، دومینگا از آن زمان به ویروس کرونا مبتلا شده است و در حال حاضر در بیمارستان بستری است، در حالی که مادرش از جمع آوری کمک های مالی مراقبت می کند. Domingue نیز در PAX East حضور دارد.