منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Overwatch 2 Deep Dive، تریلر نمایش Junker Queen “وحشتناک انجام دادن از نزدیک” است

Overwatch 2 Deep Dive، تریلر نمایش Junker Queen “وحشتناک انجام دادن از نزدیک” است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Overwatch 2 Deep Dive، تریلر نمایش Junker Queen "وحشتناک انجام دادن از نزدیک" است

Overwatch 2 Deep Dive، تریلر نمایش Junker Queen "وحشتناک انجام دادن از نزدیک" است

بلیزارد تریلر جدیدی از Junker Queen، شخصیت جدید Overwatch 2 که اخیراً فاش شده است، منتشر کرده است. این شخصیت در نهایت زمانی که Overwatch 2 در تاریخ 28 ژوئن وارد نسخه بتای خود شود، قابل بازی خواهد بود.

بلیزارد در مورد شخصیت جدید می گوید: «Junker Queen برای زمین بازی 5v5 Overwatch 2 ساخته شده است. او توانایی غیر قابل مقایسه ای برای ادعای فضا دارد و برخورد با او از نزدیک وحشتناک است. می‌جنگد، خط تانک دیوانه را دنبال می‌کند و ما در این پارادایم جدید تانک‌ها از آن آگاه بودیم. تانک‌ها در Overwatch 2 تهاجمی‌تر بازی می‌کنند و Junker Queen مطمئناً از این قاعده مستثنی نیست – در واقع، این قانون خواهد بود.

تانک در خط مقدم، Junker Queen به دنبال نزدیک شدن به شخص و ایجاد آسیب با تبر جنگی و تفنگ حواس پرتی خود است. حملات Melee با چاقوی او و همچنین ضربات با توانایی Carnage او بر اساس تبر یا بهترین توانایی Rampage، زخم هایی را به دشمنان وارد می کند. زخم ها نه تنها در طول زمان به دشمنان آسیب می رسانند، بلکه ملکه یونکر را نیز به لطف توانایی منفعل آدرنالین راش او التیام می بخشند.

پس از سال‌ها اذیت شدن توسط بلیزارد، با الهام از دیوانه مکس یونکر ملکه، اولین حضور رسمی خود را در تریلر سینمایی جدید Overwatch در جریان رویداد اخیر Overwatch 2 انجام داد.

در اینجا می توانید در مورد توانایی های او بیشتر بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.