منو سایت

Overwatch 2 در زمان راه اندازی جایگزین بازی موجود خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Overwatch 2 در زمان راه اندازی جایگزین بازی موجود خواهد شد

Overwatch 2 در زمان راه اندازی جایگزین بازی موجود خواهد شد

همانطور که قبلاً فهمیدیم، Overwatch 2 در زمان راه اندازی جایگزین بازی فعلی خواهد شد. در اصل، دارندگان فعلی Overwatch یک پچ را دانلود می کنند و بازی با تمام تغییرات مربوط به چند نفره تبدیل به Overwatch 2 می شود. به عنوان مثال، بازی به فرمت 5v5 تغییر می کند و تغییرات تعادلی مختلفی را ارائه می دهد. انتظار می رود حالت کمپین PvE وعده داده شده در سال 2023 منتشر شود.

توضیح از طریق Reddit AMA ارائه شد. در پستی توسط کارگردان بازی Overwatch 2، آرون کلر، عرضه بازی در 4 اکتبر آغاز دسترسی زودهنگام بود. وی افزود: ما از اصطلاح دسترسی زودهنگام استفاده می کنیم تا نشان دهیم این تازه شروع بسیاری از چیزهای جدیدی است که وارد بازی می شوند. طرح جایگزینی Overwatch اصلی نیز در مدل جدید بازی رایگان قرار می گیرد. طبق نقشه راهی که اخیراً توسط بلیزارد منتشر شده است، به‌روزرسانی‌های عمده محتوا به صورت فصلی و هر نه هفته یکبار ارائه می‌شوند. فصل 1 شامل Sojourn و Junker Queen و همچنین یک کارت جدید خواهد بود. شما می توانید جزئیات بیشتری در مورد شروع بازی در راهنمای GameSpot، هر آنچه در مورد Overwatch 2 می دانیم و مصاحبه ما با Aaron Keller بیابید.

در حال پخش: Overwatch 2: مصاحبه عالی

هر خبری در مورد Overwatch 2 در زمینه اتهامات آزار و اذیت و سوء استفاده جنسی و همچنین تلاش برای ایجاد سندیکای سازنده و ناشر Activision Blizzard منتشر می شود. مایکروسافت اخیراً پس از خرید Activision Blizzard موافقت کرده است که این اتحاد را به رسمیت بشناسد. با این حال، در این فاصله، سهامداران به باقی ماندن مدیرعامل بابی کوتیک در هیئت مدیره رای دادند. با وجود درخواست بسیاری از کارمندان برای استعفا، به نظر می رسد او تا سال 2023 باقی بماند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.