منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Overwatch 2 جعبه های غارت را کنار می گذارد، نقشه راه PvP نوید کاراکترها و نقشه های جدید معمولی را می دهد.

Overwatch 2 جعبه های غارت را کنار می گذارد، نقشه راه PvP نوید کاراکترها و نقشه های جدید معمولی را می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Overwatch 2 جعبه های غارت را کنار می گذارد، نقشه راه PvP نوید کاراکترها و نقشه های جدید معمولی را می دهد.

Overwatch 2 جعبه های غارت را کنار می گذارد، نقشه راه PvP نوید کاراکترها و نقشه های جدید معمولی را می دهد.

پس از حضور در Xbox / Bethesda در اوایل این هفته، بلیزارد اکنون از Overwatch 2 اضافی به عنوان بخشی از رویداد ویژه خود رونمایی کرده است. این شامل برنامه‌های او برای راه‌اندازی حالت PvP در اواخر امسال، حذف جعبه‌های غارت، نقشه راهی برای محتوایی است که پس از راه‌اندازی خواهد آمد – از جمله محتوای جدید PvE – و موارد دیگر.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، کامپوننت PvP بازی Overwatch 2 در تاریخ 4 اکتبر 2022 به عنوان یک بازی رایگان منتشر خواهد شد. این فصل 1 را شروع می کند که شامل تمام محتوای تأیید شده قبلی است – تغییر به 5v5، شخصیت های جدید Sojourn و Junker Queen (که در یک ویدیوی سینمایی جدید معرفی شده است، که می توانید در زیر تماشا کنید)، حالت بازی جدید Push، تغییرات بزرگ. در تعادل، بلکه سایر موارد اضافه شده جدید. یکی از آنها یک قهرمان تعمیر و نگهداری است که هنوز کشف نشده است، و همچنین یک پوست نادر جدید و شخصی شده – افسانه ای – و حذفی در نبرد. (شما می توانید در مصاحبه ما با کارگردان Overwatch 2، آرون کلر، اطلاعات بیشتری در مورد پوسته های Mythic و همه تغییرات جدید بخوانید.)

در حال پخش: Overwatch 2: 7 همه چیز تغییر می کند

افزودن پاس‌های نبرد فصلی یک نقطه عطف بزرگ برای Overwatch است، زیرا همزمان با حذف بلیزارد از لوت‌باکس خواهد بود. اگرچه این روشی است که لوازم آرایشی و جوایز در طول عمر Overwatch توزیع شده است، بازی جدید آنها را به طور کامل به نفع پاس های رزمی و فروشگاهی که می توانید مستقیماً از آن محتوا خریداری کنید حذف می کند. کلر به GameSpot گفت: “با از دست دادن آنها و رفتن به فروشگاه Overwatch 2، به بازیکنان اختیار واقعی و انتخاب می دهد تا آنچه را که در بازی می خواهند دنبال کنند.”

Overwatch 2 هر 9 هفته یک فصل جدید دریافت می کند (هر کدام با پاس نبرد مخصوص به خود)، با یک شخصیت جدید در فصل دوم که هر چهار تا پنج ماه یک بار ترجمه می شود. فصل‌هایی که شخصیت جدیدی اضافه نمی‌کنند، در عوض دارای انواع دیگری از محتوا، مانند نقشه‌ها و حالت‌های بازی هستند. با توجه به اینکه سرعت نامنظم به‌روزرسانی‌های محتوای اصلی مدت‌هاست که مانعی برای جامعه محسوب می‌شود، این سیگنالی از یک تغییر بزرگ برای آینده Overwatch است.

فصل 2 از 6 دسامبر شروع می شود و شامل یک قهرمان تانک، یک نقشه و پوسته های بیشتر، از جمله پوسته افسانه ای دیگر می شود. در سال 2023، رژیم PvE مورد انتظار را دریافت خواهیم کرد که جزئیات آن کمیاب است.

Overwatch 2 شامل توسعه متقابل است که به بازیکنان اجازه می دهد بین پلتفرم های بازی بپرند و به پیشرفت خود ادامه دهند و از همه باز کردن قفل های خود استفاده کنند.

همه این گزارش‌ها زمانی منتشر می‌شوند که اکتیویژن بلیزارد با شکایت‌ها و ادعاهای آزار جنسی و تبعیض سروکار دارد. مایکروسافت همچنین در حال خرید این ناشر است که نه تنها Overwatch و Diablo را زیر پرچم ایکس باکس، بلکه Call of Duty، World of Warcraft و دیگر فرنچایزها را نیز در اختیار خواهد داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.