منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Overwatch 2 به طور رسمی برای رایانه های شخصی و کنسول ها رایگان شد

Overwatch 2 به طور رسمی برای رایانه های شخصی و کنسول ها رایگان شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Overwatch 2 به طور رسمی برای رایانه های شخصی و کنسول ها رایگان شد

بلیزارد در حاشیه مراسم مشترک Xbox-Bethesda خبر مهم برای طرفداران بازی Overwatch 2 وجود داشت. دومین شماره از سری Overwatch قرار است در ابتدا در تاریخ 4 اکتبر برای کنسول های Xbox و PC منتشر شود و مهمتر از آن، قسمت PvP بازی رایگان خواهد بود. نسخه رایگان Overwatch 2 بمب خبری بود که در رویداد مایکروسافت رسما اعلام شد.

به گزارش پارسی گیم، بازی Overwatch 2 در تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر) برای رایانه های شخصی، ایکس باکس، پلی استیشن و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی از ویژگی بازی متقابل پشتیبانی می کند و همه بازیکنان از پلتفرم های مختلف می توانند با یکدیگر بازی کنند. نکته مهم این است که در همه پلتفرم ها فقط یک حساب مورد نیاز است پیشرفت شما بین کنسول و کامپیوتر به اشتراک گذاشته می شود. به عنوان مثال، می توانید با یک حساب کاربری در رایانه و ایکس باکس بازی کنید.

در بیانیه مطبوعاتی بلیزارد فقط به بخش PvP اشاره شده است و سایر قسمت های بازی Overwatch 2 احتمالا در زمان دیگری منتشر خواهند شد. زیرا بازی در ابتدا منتشر خواهد شد. برای اضافه کردن محتوای اضافی در زیر برنامه ریزی کنید. شخصیت جدیدی به نام Junker Queen از همان ابتدا در دسترس خواهد بود. در تریلر جدید شاهد حضور این شخصیت در کنار بازی هایش بودیم.

بازی Overwatch 2 را به صورت رایگان انجام دهید

نسخه رایگان Overwatch 2

بازی های بلیزارد در رویداد مایکروسافت حضور گرمی داشتند. علاوه بر بازی Overwatch 2 شاهد حضور Diablo IV و تریلر بازی آن بودیم. این نشان می دهد که روند خرید اکتیویژن بلیزارد به خوبی پیش می رود و همکاری بین این دو شرکت برقرار شده است. در حال حاضر تنها قسمت PvP بازی Overwatch 2 رایگان خواهد بود و خبری از سایر قسمت ها نیست. این امکان وجود دارد که پس از انتشار تمامی محتواها، هزینه بازی پرداخت شده و از حالت دسترسی اولیه خارج شود.

بلیزارد راه درازی را برای توسعه Overwatch 2 طی کرده است. کارگردان بازی سال گذشته آن را ترک کرد و شکایت این شرکت هنوز در جریان است. این امر باعث تاخیر در انتشار بازی Overwatch 2 شد و در نهایت این بازی در تاریخ 4 اکتبر منتشر خواهد شد. گفتنی است نسخه بتای بازی چندی پیش برای کامپیوتر منتشر شد و بازیکنان توانستند چندین کارت و کاراکتر را به صورت کامل ببینند. بلیزارد در تلاش است تا محتوای بازی را به مرور زمان کامل کند و منتظر بازیکنان بیشتری نیست.

Overwatch 2 به طور رسمی برای رایانه های شخصی و کنسول ها رایگان شد

بازی Overwatch 2 با انتشار تریلر جدیدی رسما منتشر شد

منتظر نسخه رایگان Overwatch 2 در 12 اکتبر برای کنسول های بازی و رایانه باشید. نطر شما چی هست؟

منبع: GamesRadar