منو سایت

Osiris Trials Rewards این هفته در Destiny 2 (24-28 ژوئن)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Osiris Trials Rewards این هفته در Destiny 2 (24-28 ژوئن)

Osiris Trials Rewards این هفته در Destiny 2 (24-28 ژوئن)

حالت فریلنس به Osiris Trials در Destiny 2 این آخر هفته باز می گردد. این بدان معناست که شما می توانید بزرگترین چالش PvP در بازی را به تنهایی انجام دهید و نگران تیم های سه بازیکنی نباشید که با ارتباط بهتر شما را نابود کنند. در اینجا نقشه ای است که برای Trials of Osiris با آن روبرو خواهید شد و اینکه چه سلاح هایی را می توانید برای بازی برنده شوید.

آزمایشات Osiris با بازنشانی روزانه در روز جمعه آغاز می شود، بنابراین ما این مقاله را با شروع به روز رسانی می کنیم.

سلاح های آزمایشی اکنون خط منشا Alacrity را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده یک تیم آتش هستید یا به تنهایی می دوید، کمک هدف گیری، سرعت بارگذاری مجدد، پایداری و برد آزمایش های اسلحه خود را افزایش می دهد. همچنین می‌توانید به مسیر Crucible Origin Trail، One Quiet Moment بروید، که سرعت بارگیری مجدد تپانچه شما را در هنگام بارگیری مجدد در هنگام خارج از نبرد بسیار بهبود می‌بخشد.

مثل همیشه، نسخه‌های آزمایشی از بازنشانی روزانه جمعه در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET تا تنظیم مجدد هفتگی در همان زمان در سه‌شنبه بعد در دسترس هستند. در این مدت می توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید چه چیزهای عجیب و غریبی می فروشد. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت آزمایشی دریافت کنید که پاداش‌های خاصی را دیکته می‌کند (مانند اینکه آیا در مراحل خاصی جوایز جایزه دریافت می‌کنید یا اینکه ضرر بخشیده می‌شود).

Osiris Trials یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی در روز سه شنبه کار می کند و به شما چهار روز فرصت می دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در آزمایش‌ها این است که شما و دو بازیکن دیگر تیمتان به یک بازی بی‌نقص دست پیدا کنید که در آن هفت بازی را بدون باخت برنده شوید.

بی عیب و نقص بروید و در سفری به فانوس دریایی برنده شوید و جوایز ویژه ای از جمله سلاح های جدید Adept دریافت کنید. آنها دارای پاداش های ویژگی اضافی هستند، که آنها را در بین اقلام مورد علاقه شما قرار می دهد.

با این حال، به لطف یکسری تغییرات در آزمایش‌های این فصل، ورود به رژیم کمی راحت‌تر از قبل است. آزمایشات اوزیریس اکنون شامل خواستگاری است، بنابراین می توانید به مسابقات بپرید حتی اگر یک تیم کامل متشکل از سه بازیکن برای مبارزه ندارید. Passage آزمایشی شما، کارتی که از Saint-14 می‌خرید و به شما امکان دسترسی به حالت را می‌دهد و برنده‌های شما را ردیابی می‌کند. نه باخت های خود را پیگیری کنید – بنابراین می توانید به بازی ادامه دهید و جوایز را ببرید، حتی اگر با دویدن بی عیب و نقص شکست بخورید. Bungie همچنین آزمایش‌ها را طوری تنظیم می‌کند که بر اساس تعداد جوایز را برنده شوید حلقه هابه جای مسابقاتی که در طول جلسه خود برنده شدید و سیستم اعتباری مشابه Crucible و Gambit را اضافه کرده اید، که بردن برخی از غنیمت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

در نهایت، برای شرکت در حالت، برنده انگرام‌های آزمایشی خواهید شد، که می‌توانید در آخر هفته پس از دریافت آن‌ها با Saint-14 از آنها استفاده کنید. به لطف به‌روزرسانی جدید، می‌توانید این انگرام‌ها را برای به دست آوردن قطعات خاصی از طعمه تنظیم کنید، یا خطر سقوط تصادفی را داشته باشید که آنچه را که در استخر طعمه شما در دسترس است گسترش می‌دهد. بنابراین، حتی اگر خودتان فقط از این آزمون عبور کنید، راه‌های زیادی برای برنده شدن تجهیزات جدید عالی وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.