منو سایت

Osiris Trials Rewards این هفته در Destiny 2 (22-26 آوریل)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Osiris Trials Rewards این هفته در Destiny 2 (22-26 آوریل)

Osiris Trials Rewards این هفته در Destiny 2 (22-26 آوریل)

پس از یک هفته استراحت برای Iron Banner، بزرگترین چالش رقابتی چند نفره Destiny 2، The Trials of Osiris، این آخر هفته بازمی گردد. مثل همیشه، شما می توانید برخی از بهترین اسلحه های بازی را با بازی در آزمایشات به دست آورید، اما تنها در صورتی که موفق شوید “بی عیب” شوید – بدون از دست دادن همه موارد، در یک سری مسابقات لمسی در برابر برخی از بهترین حریفان بازی پیروز شوید. انواع در اینجا سلاح هایی که می توانید در Trials of Osiris این آخر هفته برنده شوید، و همچنین نقشه ای است که در آن باید تمام بردهای خود را به دست آورید.

آزمایشات Osiris با بازنشانی روزانه در روز جمعه آغاز می شود، بنابراین به محض شروع این مقاله، آن را به روز خواهیم کرد.

از این فصل، سلاح های Trials اندکی بهبود یافته اند و ویژگی جدید Alacrity Origin را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده تیم آتش نشانی هستید یا به تنهایی فرار می کنید، در مورد هدف گیری، سرعت بارگیری مجدد، پایداری و برد آزمایشات سلاح به شما کمک بیشتری می کند. همچنین می‌توانید به مسیر Crucible Origin Trail، One Quiet Moment بروید، که سرعت بارگیری مجدد تپانچه شما را در هنگام بارگیری مجدد در هنگام خارج از نبرد بسیار بهبود می‌بخشد.

مانند همیشه، نسخه‌های آزمایشی از بازنشانی روزانه در روز جمعه در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET تا تنظیم مجدد هفتگی در همان زمان سه شنبه آینده در دسترس هستند. در این مدت می توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید چه چیزهای عجیب و غریبی می فروشد. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت آزمایشی دریافت کنید که پاداش‌های خاصی را به شما دیکته می‌کند (مانند اینکه آیا در مراحل خاصی پاداش‌های پاداش دریافت می‌کنید یا اینکه ضرر بخشیده می‌شود).

Osiris Trials یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی در روز سه‌شنبه اجرا می‌شود و به شما چهار روز فرصت می‌دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در آزمایش‌ها این است که شما و دو بازیکن دیگر تیمتان به یک بازی بی‌نقص دست پیدا کنید که در آن هفت بازی را بدون باخت برنده شوید.

بی عیب و نقص بروید و برنده سفر به فانوس دریایی شوید و جوایز ویژه ای از جمله سلاح های جدید Adept دریافت کنید. آن‌ها پاداش‌های ویژگی اضافی دارند، که آنها را در میان اقلام مورد علاقه شما قرار می‌دهد.

با این حال، به لطف یکسری تغییرات در تست های این فصل، ورود به رژیم کمی راحت تر از قبل است. آزمایشات Osiris اکنون شامل خواستگاری است، بنابراین می توانید به مسابقات بپرید، حتی اگر یک تیم کامل متشکل از سه بازیکن برای مبارزه ندارید. Passage آزمایشی شما، کارتی که از Saint-14 می‌خرید و به شما امکان دسترسی به حالت را می‌دهد و برنده‌های شما را ردیابی می‌کند. نه باخت های خود را پیگیری کنید – بنابراین می توانید به بازی کردن و بردن جوایز ادامه دهید، حتی اگر با دویدن بی عیب و نقص شکست بخورید. Bungie همچنین تست ها را طوری تنظیم کرد که بتوانید بر اساس تعداد جوایز را ببرید حلقه هابه جای مسابقاتی که در طول جلسه خود برنده شدید و سیستم اعتباری مشابه Crucible و Gambit را اضافه کرده اید، که بردن برخی از غنیمت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

در نهایت، شما برنده انگرام های آزمایشی برای شرکت در رژیم خواهید شد، که می توانید در آخر هفته پس از دریافت آنها با Saint-14 از آنها استفاده کنید. به لطف به‌روزرسانی جدید، می‌توانید این انگرام‌ها را برای به دست آوردن قطعات خاصی از طعمه تنظیم کنید، یا خطر سقوط تصادفی را داشته باشید که آنچه را که در استخر طعمه شما در دسترس است گسترش می‌دهد. بنابراین، حتی اگر خودتان فقط از این آزمون عبور کنید، راه‌های زیادی برای برنده شدن تجهیزات جدید عالی وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.