منو سایت

Onslaught برای دستگاه های تلفن همراه معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Onslaught برای دستگاه های تلفن همراه معرفی شد

برادران وارنر با همکاری استودیو NetherRealm بازی موبایل Mortal Kombat را ارائه کرد. بازی Mortal Kombat: Onslaught یک تجربه نقش آفرینی جدید است که سال آینده برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد. بازیکنان در نبردهای گروهی عظیم شرکت خواهند کرد و فضایی متفاوت از Mortal Kombat 11 را تجربه خواهند کرد.

به گفته اد بون، تا چند سال آینده خبری از Mortal Kombat 12 نیست و استودیو به مرحله اعلام نرسیده است. این بدان معنا نیست که بازی جدیدی از این فرنچایز منتشر نخواهد شد. Mortal Kombat: Onslaught قرار است جای خالی Mortal Kombat را بر روی پلتفرم موبایل پر کند و به عنوان یک بازی جانبی در ژانر نقش آفرینی منتشر شود. استودیو از آن بازی به عنوان یک تجربه داستان محور به طور انحصاری برای دستگاه های تلفن همراه با کیفیت سینمایی یک کنسول یاد گرفت و دنباله ای برای بازی موبایل Mortal Kombat به حساب می آید.

پروژه جدید توسط کارکنان استودیو Netherworld در حال توسعه است و تیم مجربی که روی بازی Injustice کار کرده اند به پروژه کمک می کنند. هدف اصلی در Onslaught ایجاد یک تیم از جنگجویان از یک مجموعه بزرگ از شخصیت ها است. سپس روند بازی به صورت گروهی شروع می شود و بازیکنان باید به جنگ های همزمان بپیوندند و خطر تاریک و خطرناکی را که می تواند دنیای بازی را تهدید کند متوقف کنند. گیم پلی بازی بسیار شبیه به سری Mortal Kombat است.

Mortal Kombat: Onslaught Mortal Kombat موبایل

موبایل مورتال کامبت با طعمی از تاریخ

اطلاعات کاملی از بازی اعلام نشده است و استودیو تنها به توضیح مختصری و کاور رسمی بازی پرداخته است. به نظر می‌رسد Mortal Kombat: Onslaught دارای شخصیت‌های محبوب این سری از جمله Shao Kahn، Kitana، Quan Chi و Jade باشد. این استودیو در مورد نحوه انتشار بازی صحبتی نکرده است و به نظر می رسد که ما در آستانه یک بازی موبایل کاملا رایگان هستیم که شخصیت های کامل آن در ازای پول فروخته می شوند. این روند در بازی Diablo Immortal نیز تکرار شد.

اد بون، خالق سری مورتال کامبت، می گوید که آنها می خواهند مرزهای سری را پشت سر بگذارند و تجربه جدیدی را ارائه دهند و در عین حال به هسته و پایه های سری وفادار بمانند. او در ادامه افزود: “ما سعی کردیم Mortal Kombat با Onslaught را به یک RPG استراتژی تیمی با نبردهای سریع و گروهی تبدیل کنیم که طرفداران قدیمی و جدید از آن لذت ببرند.”

مدیر WB Games در مورد محصول جدید گفت: “این بازی گواهی بر موفقیت این فرنچایز در 30 سال گذشته است و تیم Netherworld همچنان به نوآوری و ارائه گیم پلی جدید برای طرفداران ادامه می دهد.” تاریخ انتشار Mortal Kombat Mobile اعلام نشده است و به زودی می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

منبع: TheGamer