منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Octopath Traveler: Champions of the Continent در جولای می آید، پیش ثبت نام باز می شود

Octopath Traveler: Champions of the Continent در جولای می آید، پیش ثبت نام باز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Octopath Traveler: Champions of the Continent در جولای می آید، پیش ثبت نام باز می شود

Octopath Traveler: Champions of the Continent در جولای می آید، پیش ثبت نام باز می شود

RPG Octopath Traveler در تابستان امسال تاریخچه ای از دستگاه های تلفن همراه دریافت می کند. Octopath Traveler: Champions of the Continent در تاریخ 27 ژوئیه برای موبایل عرضه می شود که دارای سبک هنری مشابه HD-2D و طیف گسترده ای از شخصیت ها است.

تریلر اعلامی چند نبرد با هشت شخصیت را نشان می دهد که همزمان در میدان ظاهر می شوند و اشاره می کند که این یک تجربه RPG تک نفره است. لیست App Store در زمان راه اندازی بیش از 64 کاراکتر را وعده می دهد که بسیار بیشتر از هشت کاراکتر بازی اصلی است. این اتفاق چند سال قبل از وقایع Octopath Traveler رخ داد، اما به نظر می رسد که او از مکانیک ها و اقدامات رزمی مشابهی در طول مسیر استفاده می کند و یاسونوری نیشیکی را به عنوان آهنگساز باز می گرداند. اکنون می توانید از قبل ثبت نام کنید.

Octopath Traveler اصلی در سال 2018 روی نینتندو سوییچ منتشر شد و متعاقباً به پلتفرم‌های PC، Google Stadia و Xbox منتقل شد. این اولین بازی اسکوئر انیکس بود که از سبک هنری HD-2D استفاده کرد، که بعداً با Triangle Strategy امسال دنبال شد.

پیتر براون در نقدی از بازی Octopath Traveler گیم اسپات نوشت: «علیرغم داستان‌های تلخی که شما را در سراسر جهان می‌کشاند، Octopath در توسعه شخصیت و وسوسه چالش‌ها و پاداش‌های سطح بالا پیشرفت می‌کند. وعده مشاغل جدید، نبردهای هیجان انگیز با روسا و تجهیزات قدرتمند به شما انگیزه می دهد که در هر گوشه و کناری بگردید و هیچ کمبودی برای اکتشافات وجود ندارد. و همیشه یکی از جالب‌ترین و مؤثرترین بازاندیشی‌های زیبایی‌شناسی یکپارچهسازی با سیستمعامل را به شما ارائه می‌دهد. Octopath احتمالاً بازی ای خواهد بود که به دلیل داستان سرایی پاره شده خود باعث دودستگی می شود، اما با وجود ویژگی های ضعیف تر، ارزش بازی کردن را دارد. نقاط اوج او خیلی خوب است که نمی توان نادیده گرفت.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.