منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Nomura می گوید Kingdom Hearts 4 “ممکن است کمی متفاوت از عناوین قبلی باشد”.

Nomura می گوید Kingdom Hearts 4 “ممکن است کمی متفاوت از عناوین قبلی باشد”.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Nomura می گوید Kingdom Hearts 4 "ممکن است کمی متفاوت از عناوین قبلی باشد".

Nomura می گوید Kingdom Hearts 4 "ممکن است کمی متفاوت از عناوین قبلی باشد".

تریلر افشاگرانه Kingdom Hearts IV با سبک هنری واقع گرایانه تر، فضای مدرن و تمرکز بر شخصیت های جدید هیجان زیادی ایجاد کرد. با این حال، در یک مصاحبه جدید، کارگردان Tetsuya Nomura به طرفداران اطمینان داد که دنباله آینده هنوز تقریباً همان فرنچایز است، بنابراین بسیاری از طرفداران وسواس پیدا کرده اند، حتی زمانی که او گفت که ممکن است در مقایسه با عناوین گذشته “کمی متفاوت” احساس کند.

در مصاحبه ای با Game Informer، Nomura به صراحت اعلام کرد که علیرغم سبک هنری جدید و فوتورئالیستی بازی، Kingdom Hearts IV همچنان شامل دنیاهای دیزنی خواهد بود. اگرچه ممکن است واقعی تر به نظر برسد، اما بازی همچنان Kingdom Hearts است.

در حال پخش: 7 دنیایی که در Kingdom Hearts 4 می خواهیم

Nomura گفت: “ممکن است کمی متفاوت از عناوین قبلی Kingdom Hearts به نظر برسد، اما زمانی که بازیکنان فرصت بازی را پیدا کنند، مطمئن هستم که آنها از اینکه مطمئناً یک عنوان Kingdom Hearts است، خیالشان راحت خواهد شد.” این مجموعه بازی هایی است که آنها می شناسند و دوست دارند.”

با این حال، به گفته Nomura، از آنجایی که ما می توانیم کارهای بیشتری از نظر گرافیک انجام دهیم، ممکن است تعداد جهان هایی که در بازی ظاهر می شوند محدودتر باشد.

در مورد داستان بازی، تمرکز آن بر ناپدید شدن سورا و گروهی از دشمنان جدید (در پایان Kingdom Hearts III) خواهد بود. Nomura گفت Sora “تنها کاندید واقعی” برای قهرمان بازی است، وقتی از او پرسیده شد که آیا سریال هرگز روی یک قهرمان جدید تمرکز خواهد کرد یا خیر. او سپس اضافه کرد، اگر سورا دیگر شخصیت اصلی نباشد، سریال با هسته اصلی و رکوردهای شماره گذاری شده خود متوقف خواهد شد و سورا را “بسیار مهم برای سریال” توصیف کرد.

بر اساس گزارش Nomura، بازی Kingdom Hearts IV “زمان بسیار خوب” در Quadratum، شهری به سبک توکیو که در تیزر تریلر بازی مشاهده شد، اتفاق خواهد افتاد. Nomura Quadratum را به‌عنوان پایه‌ی بازی توصیف کرد و بازیکنان در فاصله زمانی بین ورود به جهان‌های دیگر، زمانی را در آنجا سپری خواهند کرد. در آنجا، بازیکنان می توانند بیشتر از “روال روزانه سورا” مانند گذراندن وقت در اتاق سورا را ببینند.

برای طرفدارانی که امیدوارند بعد از غیبت تقریباً کامل آنها در Kingdom Hearts III، شخصیت های Final Fantasy بیشتری را در Kingdom Hearts IV ببینند، امیدوار نباشید. Nomura در این مصاحبه تأیید می کند که با تعداد زیادی از شخصیت های اصلی که اکنون در این مجموعه حضور دارند، جای دادن شخصیت های بیشتری از Final Fantasy دشوار است.

Kingdom Hearts IV در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اما همراه با بازی موبایل Kingdom Hearts Missing-Link برای بیستمین سالگرد این فرنچایز اعلام شد. طرفداران با عصبانیت تئوری هایی را مطرح کرده اند که کدام دنیای دیزنی در دنباله آینده گنجانده خواهد شد، و بسیاری متقاعد شده اند که تریلر تیزر Kingdom Hearts IV نشان می دهد که بالاخره دنیای جنگ ستارگان در این سری از راه می رسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.