منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Nobody Saves the World در 14 آوریل با Local Co-Op روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ عرضه می شود.

Nobody Saves the World در 14 آوریل با Local Co-Op روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ عرضه می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Nobody Saves the World در 14 آوریل با Local Co-Op روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ عرضه می شود.

Nobody Saves the World در 14 آوریل با Local Co-Op روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ عرضه می شود.

استودیو Drinkbox اعلام کرد که Nobody Saves the World در تاریخ 14 آوریل برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ عرضه می شود. این بازی در ابتدا در تاریخ 18 ژانویه برای PC، Xbox One و Xbox Series X | S منتشر شد.

بسیار عالی بود که دیدم این بازی با استقبال بسیار مثبتی از سوی هواداران فعلی ما و همچنین بازیکنان جدید روبرو شد. گراهام اسمیت، تهیه کننده Drinkbox در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: ما 14 سال است که وجود داریم و هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد به سرعت به یکی از موفق ترین بازی های ما تبدیل شده است.

هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد همچنین در همان روز به روز رسانی تعاونی محلی را دریافت خواهد کرد. در نینتندو سوییچ، بازیکنان می‌توانند با استفاده از Joy-Cons در حالت جدول، بازی را با دوستان خود هدایت کنند. این بازی از چند نفره نسل های مختلف بین پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و از طریق همکاری آنلاین پشتیبانی می کند.

اسمیت: «هر بار که سعی می‌کنیم کاری کاملاً جدید انجام دهیم، احساس می‌کنیم که یک قمار بزرگ هستیم، بنابراین ما واقعاً خوشحالیم که این بازی مخاطبان خود را پیدا کرده است، و امیدوارم که اکنون که روی پلی‌استیشن و سوییچ است، افراد بیشتری آن را دوست داشته باشند». ادامه می دهد. چه کسی می‌داند، شاید در آینده ایده‌ها و اشکال بیشتری از «هیچ‌کس دنیا را نجات نمی‌دهد» داشته باشیم!

در بررسی GameSpot، Nobody Saves the World، استیو واتس گفت: “بعد از اینکه هیچکس جهان را نجات نمی دهد، به آن بازگشتم.” هنوز سیاه چال های اکتشافی، نیروهای بازکننده، اسرار برای کشف و یک حالت جدید Game Plus برای تسخیر وجود داشت. وقتی یک بازی بدون مالش بسیار سرگرم کننده است، مقاومت در برابر آن سخت است.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.