منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Niantic به مشکلات جامعه Pokemon Go می پردازد و جزئیات بیشتری در مورد Go Fest 2022 ارائه می دهد

Niantic به مشکلات جامعه Pokemon Go می پردازد و جزئیات بیشتری در مورد Go Fest 2022 ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Niantic به مشکلات جامعه Pokemon Go می پردازد و جزئیات بیشتری در مورد Go Fest 2022 ارائه می دهد

Pokemon Go همیشه یک بازی طراحی شده برای بازی در فضای باز بوده است. توسعه دهنده Niantic نمی تواند صبر کند تا این موضوع را به بازیکنان یادآوری کند و حتی مشتاقانه تر به همه یادآوری کند که جشنواره های Go Fests در ماه های آینده در سیاتل، برلین و ساپورو در فضای باز برگزار می شود. ما اخیراً با اومبرتو کم، مدیر رویدادهای زنده جهانی Pokemon Go صحبت کردیم که چرا اکنون زمان آن است که دوباره Pokemon Go را بیرون بیاوریم، حتی با وجود نگرانی های مداوم در مورد COVID، و Niantic ارائه ای را دو برابر کرد که چرا اکنون زمان بازگشت به بیرون است. پوکمون بگیر

بنیانگذار نیانتیک، جان هانکه و مدیر محصول پوکمون گو، مایکل استرانکا، در دسترس بودند تا در مورد بازگشت به رویدادهای زنده صحبت کنند، و خوش‌بینی داشتند که امسال بازگشتی به هیجانی است که بازی هنگام عرضه در سال 2016 از آن استقبال می‌کرد، و به یاد می‌آورند که بازی در شبکه‌های اجتماعی. بازی‌های بیرونی همیشه یک ارزش اصلی Niantic بوده است.

جان هانکه بیشتر وقت خود را در Go Fest 2017 صرف صحبت با بازیکنان کرد.
جان هانکه بیشتر وقت خود را در Go Fest 2017 صرف صحبت با بازیکنان کرد.

هانکه هم گذشته را به یاد می آورد و با آنها همدردی می کرد. Pokemon Go Fest در سال 2017 در شیکاگو اولین باری بود که این شرکت در چنین مقیاسی برگزار کرد و هیچ پوشش شکری از آنچه اتفاق افتاد وجود ندارد – خوب پیش نرفت.

هانکه در مورد اینکه چگونه بازی در بیشتر زمان رویداد کار نمی کرد، گفت: «این یک تجربه سخت برای ما بود، و تا بعد از ظهر بود که بازیکنان بالاخره توانستند شهر را کشف کنند و یک پوکمون بگیرند.

رویدادهای Pokemon Go Fest که در سال‌های 2018 و 2019 برگزار شد، راحت‌تر پیش رفت و اگرچه این شرکت در سال 2020 یک رویداد چاپ خانگی را برگزار کرد، اما هانکه گفت که به سادگی یکسان نیست. هانکه آن را “سایه ای کم رنگ از رویداد واقعی” نامید، اما این چیزی بود که ما داشتیم.

سال گذشته، Niantic گام‌های کوچکی برای بازگرداندن Pokemon Go به رویدادهای شخصی با سازمان‌دهی روزهای اجتماعی و رویدادهای کوچک‌تر برداشت و سپس رویداد بزرگ‌تری را در Safari Zone در ماه می در سویل، اسپانیا برگزار کرد. این رویداد به خوبی پیش رفت و راه را برای رویدادهای آینده در سیاتل، برلین و ساپورو هموار کرد. با وجود موفقیت در این رویدادهای کوچکتر، Steranka می گوید که این شرکت همچنان به دنبال حرکت رو به جلو است. استرانکا گفت: “این کمی آزاردهنده است.”

رویداد Pokemon Go Safari Zone در 13 می در سویل اسپانیا برگزار شد.
رویداد Pokemon Go Safari Zone در 13 می در سویل اسپانیا برگزار شد.

برای رویدادهای آتی Go Fest، Steranka می‌گوید که بیش از 200 پوکمون منحصربه‌فرد برای گرفتن وجود خواهد داشت که 80 مورد از این پوکمون‌ها در هر رویداد ظاهر می‌شوند. استرانکا می‌گوید: «این جاه‌طلبانه‌ترین جشنواره‌ای است که تا به حال برگزار کرده‌ایم. خوشبختانه، شما همچنان می توانید با این پوکمون ها ملاقات کنید، حتی اگر در این رویدادها حضوری نداشته باشید.

بازگشت Pokemon Go به رویدادهای شخصی به همان اندازه هیجان‌انگیز است که بقیه جهان به آرامی به رویدادهای اجتماعی بازمی‌گردند که در طول همه‌گیری در دسترس نبودند، اما جامعه Pokemon Go کاملاً از جهت‌گیری به‌روز بازی راضی نیست. در طول همه‌گیری، بسیاری از مکانیزم‌ها تغییر کردند تا بازیکنان بتوانند بدون خطر ابتلا به کووید، بازی را انجام دهند و پوکمون را بگیرند. آنها مجبور نبودند با گروه‌هایی از بازیکنان دیگر جمع شوند یا به مناطق شهری پرجمعیت‌تر سفر کنند، جایی که Pokemon و Poke Stops برای بازی شلوغ‌تر بودند. مکانیک تغییر یافته به ویژه برای بازیکنان در مناطق روستایی مفید است و عموماً توسط جامعه پذیرفته شده است.

استرانکا در پاسخ به واکنش به مکانیک‌های بازگشتی Pokemon Go گفت: “در دو سال گذشته، ما سعی کرده‌ایم بازیکنان را در جایی که به دلیل بیماری همه‌گیر بودند ملاقات کنیم.” که بازی‌های Niantic، و به ویژه Pokemon Go، همیشه بوده‌اند. در مورد بیرون رفتن و بازی کردن در بیرون با در نظر گرفتن این موضوع، همه مکانیک ها برنمی گردند. حملات از راه دور باقی می مانند، تعداد پوکمون ها در مناطق روستایی افزایش یافته است، و پوکمون های خانگی روزانه همچنان وجود خواهند داشت. استرانکا گفت: “ما فکر می کنیم آونگ بیش از حد تاب خورده است.”، استرانکا با تاکید بر اینکه نیانتیک یک شرکت ماموریت گرا است و یکی از ماموریت های اصلی نیانتیک ترویج ورزش در فضای باز است، گفت: چیزی که مکانیزم یک بیماری همه گیر را کاهش می دهد که به دستیابی به آن کمک می کند. .

Seattle Go Fest 2022 بین 22 تا 24 جولای برگزار می شود.
Seattle Go Fest 2022 بین 22 تا 24 جولای برگزار می شود.

یکی دیگر از مسائلی که اغلب توسط جامعه مطرح می‌شود بخور دادن است که به بازیکنان اجازه می‌دهد از آیتمی استفاده کنند که می‌تواند برنده یا خریداری شود تا به تخم‌ریزی پوکمون تشویق شود. “ما از نقص بصری که رخ داده است آگاه هستیم. واقعاً زمان بدی بود که این نقص تأثیر بگذارد. استرانکا گفت: «بعضی از پوکمون‌ها پس از ناپدید شدن همچنان روی نقشه ظاهر می‌شدند. این باگ برطرف شده است و ما تا چند ماه آینده به نظارت بر آن ادامه خواهیم داد.

در نهایت، Niantic ارائه خود را با صحبت مبهم در مورد برنامه جدید شمول اجتماعی پیشرفته خود، Campfire به پایان رساند. این برنامه به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با مربیان دیگر هماهنگ شوند (همانطور که Niantic به بازیکنان Pokemon Go اشاره می‌کند) بدون نیاز به ترک برنامه Pokemon Go. هانکه دوباره صحبت کرد و گفت که Campfire در هفته های آینده منتشر خواهد شد و به زودی موارد بیشتری برای به اشتراک گذاشتن وجود خواهد داشت.

جشنواره پوکمون گو در برلین، آلمان، بین 1 تا 2 جولای، سیاتل، واشنگتن بین 22 تا 24 جولای و در نهایت ساپورو، ژاپن بین 5 تا 7 آگوست برگزار می شود. Niantic همچنین در حال برنامه ریزی یک رویداد بزرگ نهایی است، اما هنوز مشخص نیست که دقیقا چه چیزی منجر به این خواهد شد و چگونه کار خواهد کرد. اطلاعات بیشتر در مورد این رویدادها و نحوه خرید بلیط برای آنها را می توانید در اینجا بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.