منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Ni No Kuni: Cross Worlds MMORPG اواخر این ماه در سراسر جهان راه اندازی شد

Ni No Kuni: Cross Worlds MMORPG اواخر این ماه در سراسر جهان راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ni No Kuni: Cross Worlds MMORPG اواخر این ماه در سراسر جهان راه اندازی شد

Ni No Kuni: Cross Worlds MMORPG اواخر این ماه در سراسر جهان راه اندازی شد

نتماربل اعلام کرده است که Ni no Kuni: Cross Worlds در تاریخ 25 می برای دستگاه های تلفن همراه از جمله iOS و اندروید و همچنین برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی شامل یک بازی متقابل بین دو پلتفرم خواهد بود.

در Ni no Kuni: Cross Worlds، قهرمان بازی یک آزمایش کننده بتا برای یک بازی واقعیت مجازی فانتزی به نام Soul Divers است. بازیکنان می توانند از بین پنج کلاس یکی را انتخاب کنند: Swordman، Witch، Rogue، Engineer و Destroyer. گیم پلی بازی ترکیبی از Ni no Kuni: Wrath of the White Witch و دنباله آن است. با گرفتن سیگنال از اول، بازیکنان می توانند تا سه خانواده را جمع آوری کرده و آنها را به جنگ احضار کنند.

در حال پخش: Ni no Kuni و Studio Ghibli: The Creative Connection

Ni no Kuni: Cross Worlds اولین بار در ژوئن 2021 در ژاپن راه اندازی شد. بازیکنانی که برای نسخه جهانی از طریق فروشگاه های برنامه مربوطه خود پیش ثبت نام می کنند، تجهیزات Explorer را دریافت خواهند کرد. کسانی که این کار را در دیسکورد انجام دهند، یک کلاه کاتارومپوس و یک عنوان ویژه دریافت خواهند کرد.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch در سال 2013 روی پلی استیشن 3 عرضه شد و بعداً در سال 2019 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ عرضه شد. دنباله آن، Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom، در سال 2019 منتشر شد.

در بررسی GameSpot Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom گفتیم: «این بازی پر از نبردهای عالی و لحظات غافلگیرکننده است که تجربه‌ای به یاد ماندنی‌تر از آنچه در ابتدا انتظار داشتید ایجاد می‌کند و شما را تحت تأثیر دستاوردهای خود قرار می‌دهد».

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.