منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • New Saints Row به شما امکان می دهد با لباس زیر با یک توپ متصل به ماشین رانندگی کنید

New Saints Row به شما امکان می دهد با لباس زیر با یک توپ متصل به ماشین رانندگی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
New Saints Row به شما امکان می دهد با لباس زیر با یک توپ متصل به ماشین رانندگی کنید

New Saints Row به شما امکان می دهد با لباس زیر با یک توپ متصل به ماشین رانندگی کنید

بازیکنانی که می‌خواهند کمی خلاقیت مجرمانه از خود نشان دهند خوش شانس هستند، زیرا Deep Silver و Volition Entertainment پرده‌ای را از مجموعه گزینه‌های سفارشی‌سازی برای Saints Row بازاندیشی کرده‌اند.

بازیکنان می‌توانند خلاقیت خود را تقریباً در تمام جنبه‌های بازی، از قهرمان داستان و پیاده‌روانشان گرفته تا ماشین‌ها، تفنگ‌ها و مخفیگاه‌هایی که مقدسین در طول بازی از آن‌ها استفاده خواهند کرد، ابراز کنند. بسته خلق شخصیت طیف کاملی از گزینه‌ها را از تغییر شکل تک تک اعضای بدن – هر قسمت از بدن، همانطور که تریلر نشان می‌دهد – تا لباس‌ها (یا عدم وجود آن)، رنگ صورت، خالکوبی و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

هر ماشینی که گروه در طول بازی برمی‌دارد را نیز می‌توان تغییر داد، از نقاشی گرفته تا قطعات خاص. چه یک خودروی اسپرت پیشرفته با چرخ‌های LED، متخصص در رانندگی در خارج از جاده یا یک مینی ون با تقویت‌کننده موشک در پشت و شاخ گاو بر روی کاپوت، گزینه‌های زیادی برای اضافه شدن خودکار وجود خواهد داشت.

بازیکنان همچنین می‌توانند آیتم‌های ویژه‌ای را به هر ماشین بچسبانند، از جمله یک توپ تخریب که در امتداد زمین کشیده می‌شود و وسایل نقلیه دشمن را بازیابی می‌کند، یا یک صندلی پرتابی که به آن‌ها اجازه می‌دهد هنگام رسیدن به تیراندازی وارد عمل شوند.

در نهایت، هنگامی که بازیکنان زرادخانه ای از سلاح ها را جمع آوری می کنند، می توانند آنها را به مخفیگاه خود بازگردانند و ظاهر و احساس هر کدام را با ده ها تزئین برای انتخاب کاملاً تغییر دهند. به عنوان مثال، تریلر یک موشک انداز را نشان می دهد که برای بیرون آمدن از جعبه گیتار a la Desperado تغییر یافته است، و همچنین تپانچه های دوتایی که در انگشتان فوم جدید پنهان شده اند.

تریلر شخصی سازی Saints Row به عنوان بخشی از پخش زنده 20 دقیقه ای توسط توسعه دهندگان ویژگی Volition در مورد این بازی پخش شد. Saints Row جدید در 23 آگوست برای Xbox Series X | S، Xbox One، PlayStation 5، PlayStation 4 و PC از طریق فروشگاه Epic Games عرضه می شود. این یک شروع مجدد کامل از سری اکشن جهان باز است که اخیراً Saints Row IV در آگوست 2013 انجام شد.

آلبوم عکس

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.