منو سایت

Need for Speed ​​Unbound در زمان عرضه 140 خودرو خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Need for Speed ​​Unbound در زمان عرضه 140 خودرو خواهد داشت

اگر نرم افزار دانلود منیجر ندارید، قبل از دانلود هر فایلی، نرم افزار دانلود منیجر مانند IDM یا FlashGet را نصب کنید.

برای دانلود روی کلمه “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود، سپس محل ذخیره فایل را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا دانلود به پایان برسد.

  • اگر مشکلی در دانلود فایل ها وجود دارد، فقط یک گزارش خرابی لینک در پایین محتوای وب سایت ارسال کنید.

فایل های ارسال شده برای دانلود فشرده می شوند تا حجم کمتری داشته باشند و سریعتر دانلود شوند، از Winrar یا نرم افزارهای مشابه برای استخراج فایل ها از حالت فشرده استفاده کنید.

اگر در مقابل لینک دانلود عبارت اول، دوم و … را مشاهده کردید، قبل از استفاده از فایل، باید تمامی قسمت ها دانلود شوند.

رمز باز کردن فایل فشرده www.par30game.ir است. باید تمام حروف را با حروف کوچک وارد کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد توجه کنید همچنین بهتر است رمز عبور را وارد کنید و از Copy-Paste خودداری کنید.

اگر هنگام استخراج فایل از حالت فشرده با پیام CRC مواجه شدید، اگر رمز عبور را به درستی وارد کرده باشید. فایل به اشتباه دانلود شده است و باید دوباره آن را دانلود کنید.

فایل های کرک ممکن است به دلیل ماهیت عملکرد آنتی ویروس ها به عنوان فایل های خطرناک شناسایی شوند، در چنین مواردی برنامه آنتی ویروس خود را به طور موقت غیرفعال کنید.

تمامی ساب دامین های پارسی گیم که دانلودها در آنها قرار دارند در سرورهای ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه می شود.

اگر ISP شما این موضوع را از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir لطفاً این مشکل را پیگیری کنید و تیم ما را از نتیجه مطلع کنید.