منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • My Hero Academia’s All Might جدیدترین کیس رایانه شخصی NZXT را تزئین می کند

My Hero Academia’s All Might جدیدترین کیس رایانه شخصی NZXT را تزئین می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
My Hero Academia's All Might جدیدترین کیس رایانه شخصی NZXT را تزئین می کند

NZXT یک کیس جدید برای کامپیوتر CRFT 10 H510i اعلام کرده است که موضوع آن My Hero Academia، مانگا و انیمه درخشنده ابرقهرمان محبوب است. این پرونده توشینوری یاگی، همچنین به عنوان قادر متعال، هم در اقتدار و هم در شکل واقعی خود را به تصویر می کشد.

کیس در حال حاضر موجود است و فقط تعداد محدودی موجود است. قیمت آن 250 دلار آمریکا است.

شرحی ارائه نشده است

همانطور که در یک بیانیه مطبوعاتی توضیح داده شد، CRFT 10 H510i All Might دارای یک واشر “Plus Ultra” است که به بیرون وصل شده است تا بتوانید هدفون خود را آویزان کنید و یک طلسم All Might بیرون جعبه را تزئین می کند. All Might در شکل مجاز خود بیرون جعبه را تزئین می کند، در حالی که شکل واقعی آن در داخل است که به شما امکان می دهد راز ابرقهرمان را پنهان کنید.

CRFT 10 H510i All Might همچنین شامل موارد زیر است:

  • نوار LED RGB از پیش نصب شده
  • براکت داخلی برای نصب GPU
  • کنترلر RGB و فن
شرحی ارائه نشده است

اگر My Hero Academia را نخوانده اید یا تماشا نکرده اید، باید فوراً آن را برطرف کنید. داستان در دنیایی اتفاق می‌افتد که ۸۰ درصد مردم با یک «صفحه» فوق‌العاده قدرتمند به دنیا می‌آیند و نقش یک ابرقهرمان را به عنوان یک حرفه آشکار می‌کند. شخصیت اصلی میدوریا می‌خواهد مانند بت خود، All Might، یک قهرمان حرفه‌ای باشد، اما نمی‌تواند چون عجیب و غریب است. با این حال، یک رویارویی تصادفی با All Might به پایان می رسد که قهرمان حرفه ای هوی و هوس خود را به میدوریا می دهد و به میدوریا فرصتی می دهد تا در مدرسه قهرمانان شماره یک در ژاپن شرکت کند، جایی که او برای یادگیری نحوه استفاده از قدرت جدید خود آموزش می بیند.