منو سایت

Mountain Dew Flamin ‘Hot اکنون نوشیدنی رسمی جهنم است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Mountain Dew Flamin 'Hot اکنون نوشیدنی رسمی جهنم است

Mountain Dew Flamin 'Hot اکنون نوشیدنی رسمی جهنم است

معمولاً یکی به شما می گوید سفر به جهنم چندان خوشایند نخواهد بود. با این حال، Mountain Dew به وضوح توسط افراد عادی اداره نمی شود. طعم داغ Flamin این برند به نوشیدنی رسمی جهنم تبدیل می شود. خب، از نظر فنی شهری به نام جهنم در میشیگان است، اما مهم نیست.

برای جشن بازگشت Mountain Dew Flamin ‘Hot – که یک نسخه تند از نوشابه مرکبات است – این برند در 30 آوریل جشنی را از ساعت 15:00 HT (به وقت جهنم) تا نیمه شب در جهنم، میشیگان ترتیب می دهد. اگر می خواهید به جهنم بروید، وب سایت رسمی یک نقشه تعاملی برای برنامه ریزی مسیر شما دارد. یا فقط می توانید زباله های زیادی پرتاب کنید و به سرورهای خود در رستوران ها انعام ندهید.

نه تنها می‌توانید با همنوعان en-Dew مهمانی بگیرید، بلکه می‌توانید منوی تهیه‌شده توسط خواننده رپ Action Bronson را بخورید و به موسیقی Pauly D از Jersey Shore گوش دهید. “Take” و “I have” در اینجا کاملا شبیه هم هستند.

چک لیست سفر این وب سایت به پوشیدن «پوکر» اشاره می کند، احتمالاً برای مبارزه با شیاطینی که با آنها روبرو می شوید. سپس شاید بتوانید برای پیتزای شهر به دیترویت بروید، زیرا تنها یک ساعت با آن فاصله دارید.

Flamin ‘Hot Soda in Hell عالی است و همه چیز، اما چیزی که Mountain Dew واقعاً باید به آن بازگرداند، رایحه Berry Lime Game Fuel (البته پر از شکر) از Call of Duty: Black Ops III است. در نظرسنجی مردانه، بهترین نوشیدنی گازدار تمام دوران در نظر گرفته شده است، ترکیبی لذت بخش از لیموترش و تمشک آبی برای یک جرعه با طراوت و خوشمزه.