منو سایت

Morbid Metal یک Roguelike آینده نگر است که به زودی وارد رایانه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Morbid Metal یک Roguelike آینده نگر است که به زودی وارد رایانه می شود

Morbid Metal یک Roguelike آینده نگر است که به زودی وارد رایانه می شود

Morbid Metal، یک بازی اکشن هک و اسلش به‌زودی برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در طول نمایشگاه Future Games، طرفداران با یک تریلر کامل از بازی که شامل اکشن سوم شخص می‌شود، نگاهی کاملاً جدید به این عنوان پیدا کردند.

در Morbid Metal، بازیکنان می‌توانند شکل خود را بین چهار “مرد بد با تیغه” در زمان واقعی تغییر دهند و با رئیس‌های دشمن آینده نگر در زمین‌هایی که به نظر می‌رسد روبرو شوند. هر شخصیت دارای توانایی های منحصر به فرد و حملات شیک خواهد بود و اکشن بسیار یادآور Devil May Cry و Nier: Automata است. همچنین عناصر دوربردی وجود دارند که به نظر می رسد مکانیزم تاخیری به سبک Bayonetta داشته باشند.

همانطور که در توضیحات Steam توضیح داده شده است، با کشته شدن هر دشمن و پاکسازی سطح، بازیکنان قوی‌تر می‌شوند و ارتقاهای جدیدی را برای کمک به آنها در نبرد باز می‌کنند. اما از آنجایی که بازی شبیه به کلاهبرداری است، پس از مرگ بازیکن، تمام پیشرفت ها از بین می رود. در مصاحبه جدید GamesRadar با توسعه دهنده مستقل مستقل Felix Shade، او گفت: “دشمن ها و برخوردها به گونه ای طراحی شده اند که بازیکنان را ملزم می کند تا از تیمی از شخصیت هایی که قبل از دویدن انتخاب کرده اند به خوبی استفاده کنند.”

بازیکنان می‌توانند هر بار که در سطوح نیمه رویه‌ای تولید شده می‌جنگند، دائماً قفل شخصیت‌ها را باز کرده و ارتقا دهند تا «در نهایت رمز و راز این دنیای جدید مرگبار را کشف کنند». Morbid Metal همچنین شامل محیط‌های مختلفی می‌شود که در آن بازیکنان با باس‌ها، «گرافیک‌های نسل بعدی» و دانش دنیای جذابی که بازی در آن جریان دارد، مواجه می‌شوند.

Felix Shade هنوز تاریخ انتشار رسمی Mobid Metal را اعلام نکرده است، اما طرفداران می توانند این بازی را با آرزوهای خود اکنون در Steam لیست کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.