منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Monster Hunter Rise Sunbreak یک نسخه ی نمایشی رایگان قبل از راه اندازی دریافت می کند

Monster Hunter Rise Sunbreak یک نسخه ی نمایشی رایگان قبل از راه اندازی دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Monster Hunter Rise Sunbreak یک نسخه ی نمایشی رایگان قبل از راه اندازی دریافت می کند

Capcom در طول ارائه Capcom Showcase اطلاعات بیشتری در مورد برنامه افزودنی آینده Monster Hunter Rise: Sunbreak فاش کرد، از جمله نمایشی که در 14 ژوئن برای Nintendo Switch و Steam برگزار می شود.

تریلر جدید Monster Hunter Rise: Sunbreak تعداد انگشت شماری از هیولاهای جدید موجود در برنامه افزودنی را نشان داد: Espinas، Gore Magala، Astalos، Daimyo Hermitaur و Pyre Rakna-Kadaki. Sunbreak همچنین شاهد بازگشت منطقه جنگلی است که شامل یک منطقه جنگلی، خرابه ها و یک ساحل است.

در حال پخش: Monster Hunter Rise: Sunbreak – یک مرز جدید

نسخه ی نمایشی بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak در 14 ژوئن شروع می شود و شامل نوار جنگلی جدید، همراه با ماموریت های زیادی است که بازیکنان می توانند انجام دهند. پس از یک بخش آموزشی کوتاه برای بازیکنان جدید، چهار ماموریت با دشواری فزاینده وجود خواهد داشت. جستجوی تخصصی و گسترده شامل هیولاهای جدید، Astalos و Malzeno خواهد بود.

Capcom همچنین فاش کرد که تعدادی به‌روزرسانی رایگان برای Monster Hunter Rise: Sunbreak پس از راه‌اندازی برنامه‌ریزی شده است که اولین به‌روزرسانی در ماه آگوست ارائه می‌شود. اولین آپدیت شامل Lucent Nargacuga، Forlorn Arena و هیولاهای اعلام نشده اضافی می شود. دومین آپدیت در پاییز همراه با هیولاها و زیرگونه های جدید به همراه هیولاهای قدرتمند ارائه می شود. سومین نسخه در زمستان با هیولاهای بیشتری عرضه خواهد شد و Capcom در حال برنامه ریزی حداقل یک به روز رسانی دیگر در سال 2023 است.

شرحی ارائه نشده است

Sunbreak نزدیک است و در 30 ژوئن منتشر می شود. Monster Hunter Rise در ابتدا به طور انحصاری برای سوییچ منتشر شد، اما در ژانویه تا انتشار Sunbreak به رایانه منتقل شد.

Rise برخی از مراحل مدرن‌سازی را انجام داد که Monster Hunter World را به چنین موفقیتی رساند و یک مورد جدید قابل توجه را اضافه کرد – Wirebug، که امکان سفر سریع‌تر در سراسر جهان و همچنین مقیاس عمودی را فراهم می‌کند. طبق بررسی GameSpot بازی Monster Hunter Rise، نسخه سوییچ قبلاً یک شگفتی فنی بود و بهبودهایی که در پورت کامپیوتر انجام شده است آن را بسیار بهتر کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.