Monster Hunter Rise: پیش‌سفارش Sunbreak برای رایانه تخفیف دارد

Monster Hunter Rise: پیش‌سفارش Sunbreak برای رایانه تخفیف دارد

Monster Hunter Rise: Sunbreak تقریباً از راه رسیده است. افزونه مورد انتظار در تاریخ 30 ژوئن بر روی Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. اگر مشتاقانه منتظر بسط جدید بزرگ هستید، می توانید Monster Hunter Rise: Sunbreak را برای رایانه شخصی با قیمت 33 دلار دریافت کنید. متعصب یا بازی مرد سبز. هزینه برنامه افزودنی به طور منظم 40 دلار است، بنابراین شما با این معامله مقدار کمی از تغییر را ذخیره می کنید. اگر از هر خرده‌فروشی پیش‌سفارش دهید، کلید Steam به زمان راه‌اندازی نزدیک‌تر دریافت خواهید کرد.

علاوه بر یک منطقه جدید و هیولاهای شکار بزرگ، Sunbreak یک دسته از ترفندهای جدید را به Wirebug شما می‌آورد، همراه با توانایی‌های جدید برای هر ۱۴ نوع سلاح. همچنین در Elgado Outpost با چهره‌های جدید مختلفی آشنا خواهید شد که بسیاری از آنها در ماجراجویی‌هایتان به شما خواهند پیوست.

Monster Hunter Rise برای بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak مورد نیاز است. اگر اولین بار بازی را از دست داده اید، Green Man Gaming در حال حاضر بازی اصلی را تنها با قیمت 33 دلار از 60 دلار ارائه می دهد. مانند پسوند آن، این نیز به عنوان کلید Steam در دسترس است – و ما مطمئن نیستیم که تخفیف تا چه مدت ادامه خواهد داشت. تا زمانی که پیش‌سفارش‌های نینتندو سوییچ برای توسعه آینده به فروش نرسد، می‌توانید بازی اصلی را در آمازون با قیمت 36 دلار دریافت کنید.

بازی اصلی را در آمازون با قیمت 36 دلار دریافت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.