منو سایت

Modern Warfare II و Warzone 2 به صورت جداگانه دانلود می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Modern Warfare II و Warzone 2 به صورت جداگانه دانلود می شوند

انتشار سالانه Duty Cycle خبر خوبی برای ذخیره سازی SSD نیست. به خصوص که آپدیت های این بازی هر بار میزان حافظه را افزایش می دهد. Kalaf Duty Modern Warfare 2 ماه آینده منتشر خواهد شد و Battle Royale Warzone 2 در روزهای بعد از آن عرضه خواهد شد. سوال بزرگ این است که آیا دانلود Modern Warfare II و Warzone 2 از یکدیگر جدا خواهند بود یا این دو بازی به هم مرتبط هستند و باید یک پکیج کامل به آنها اختصاص داده شود؟

حجم دانلود Modern Warfare 2 و Warzone 2 در حال حاضر اعلام نشده است. استودیو Infinity Ward به بازیکنان این اطمینان را داده است که دانلود این دو بازی جدید جدا از یکدیگر بوده و نیازی به دانلود با حجم بالا ندارید. البته این دو بازی در نهایت به هم متصل خواهند شد و اتصال آنها نیازی به راه اندازی جداگانه آنها نخواهد داشت. بازی های فعلی کالاف دیوتی نیز به همین صورت است و با دانلود دیتای بازی، منوی اصلی را مشاهده خواهید کرد که از طریق آن می توانید بازی جدید را راه اندازی کنید.

Warzone 2 را دانلود کنید

ادغام دو بازی Modern Warfare 2 و Warzone 2

اگر فقط به Warzone 2 علاقه دارید، نیازی به دانلود Modern Warfare 2 نخواهید داشت و بالعکس. البته می توانید هر دو بازی را نصب کنید و قسمت استوری هم حذف می شود و بعد از تجربه می توانید کمپین داستانی را حذف کنید و فقط حالت چند نفره را رها کنید. اگر می خواهید هر سه قسمت را دانلود کنید، به بیش از 200 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید.

جو سکوت، یکی از طراحان بخش چندنفره بازی جدید، در مصاحبه با وب سایت آلمانی گیم استار، اطلاعات جدیدی در مورد نحوه دانلود و بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 ارائه کرده است: “ادغام دو بازی ها دوباره بدون مشکل خواهند بود. برای انتقال بین Warzone 2 و بخش چند نفره و بالعکس، نیازی به خروج از بازی ندارید. “این بسیار سریع و آسان است، اما شما هنوز هم می توانید تصمیم بگیرید که چگونه آن را نصب کنید.”

ریست کردن بازی Warzone و در نهایت استفاده از موتور گرافیکی جدید استودیو Infinity Ward ممکن است حجم نهایی بازی Modern Warfare 2 را کاهش دهد که البته این مشکل حل نشده است و میزان آپدیت های قبلی Varzon نشان می دهد که سازندگان این کار را انجام نداده اند. هر تغییری در این سوال ایجاد کنید باید منتظر انتشار بازی باشیم تا در نهایت تصمیم به دانلود و نصب Modern Warfare II بگیریم.

منبع: PushSquare