منو سایت

Modern Warfare 2 در جشنواره بازی تابستانی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Modern Warfare 2 در جشنواره بازی تابستانی

اکتیویژن قصد دارد چهارشنبه این هفته از جدیدترین بازی از سری Call of Duty یعنی بازی مدرن Call of Duty Warfare 2 رونمایی کند. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، این اثر یکی از بازی های حاضر در Summer Game Fest است و گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در حین آن نمایش داده می شود.

جشنواره بازی تابستانی میزبان آثار مختلفی از جمله The Callisto Protocol، Cuphead: The Delicious Last Course و Gotham Knights است. با این حال یکی از مهم ترین بازی هایی که در قالب این رویداد می توانید با آن آشنا شوید، بازی Call, of Duty: Modern Warfare 2 محصول جدید Activision و Infinity Ward است. در ایام تابستان گیم فست، بازی این اثر نمایش داده می شود.

اکتیویژن قصد دارد بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را در تاریخ 8 ژوئن (18 ژوئن) معرفی کند. بر این اساس ممکن است تریلر نمایش داده شده در این تاریخ مدت زمان کوتاهی داشته باشد و ترکیبی از بخش های سینمایی و گیم پلی باشد.

محتوایی که احتمالا اکتیویژن برای بازی Summer Game Fest در نظر دارد، نمایش گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 با تمرکز بر مرحله خاصی از این اثر است. پیش از این رویکرد مشابهی در قالب رویداد Opening Night Live Gamescom دنبال شده بود و یکی از مراحل Call of Duty: Vanguard به نمایش درآمد.

گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Summer Game Fest

Modern Warfare 2 با Warzone 2 عرضه خواهد شد

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) منتشر خواهد شد. پلتفرم های بازی قرار است در قالب رویداد Samber Game Fast معرفی شوند. با این حال، بازیابی اطلاعات نشان داد که Call of Duty: Modern Warfare 2 اثری از نسل‌های مختلف است که برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد. همچنین جزئیات اولین نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2، نسخه های مختلف و قیمت آن احتمالا به طور رسمی در جشنواره بازی تابستانی اعلام خواهد شد.

Summer Game Fest در 9 ژوئن (19 ژوئن) برگزار می شود. می توانید این رویداد را با مراجعه به پلتفرم های مختلف مانند یوتیوب و توییچ در ساعت 10:30 شب تماشا کنید.

نظر شما در مورد نمایش بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در رویداد Summer Game Fast چیست؟ به نظر شما این شغل چه ویژگی هایی خواهد داشت؟ کدام یک از حضورهای زیر در جشنواره بازی تابستانی بیشتر توجه شما را جلب کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt