منو سایت

Modern Warfare 2 خوشحال نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Modern Warfare 2 خوشحال نیست

پس از ارائه کوتاه بازی Call of Duty Modern Warfare 2، گیم پلی این اثر در جریان Summer Games Fest به نمایش درآمد. حال طبق آخرین اخبار بازی، گرافیک بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 چندان برای بازیکنان راضی کننده نیست.

به محض رونمایی از گیم پلی مرحله Dark Water در Summer Game Fast، بسیاری از بازیکنان از گرافیک Call of Duty: Modern Warfare 2 انتقاد کردند. Modern Call of Duty Warfare 2 از نظر ظاهری بسیار خوب به نظر می رسد. اما واقعیت این است که به دلیل قدرت سخت افزاری کنسول های نسل فعلی، جلوه های بصری ضعیف تر و گرافیک بسیار کمتر از حد انتظار است.

انتظارات از جلوه های بصری Call of Duty: Modern Warfare 2 بسیار زیاد است. دلیل این امر این است که Activision تاکید زیادی بر ویژگی ها و ارتقاء بازی جدید Call of Duty داشته است. این موتور حاصل تلاش سه استودیو Infinity Ward، Treyarch و Sledgehammer Games است. این استودیوها به عنوان سازندگان برخی از تحسین شده ترین بازی های تاریخ سری Call of Duty شناخته می شوند. لازم به ذکر است که از این موتور بازی سازی برای ساخت Warzone 2.0 نیز استفاده خواهد شد.

Call of Duty: Modern Warfare 2 یک بازی میان نسلی است

ظاهرا یکی از دلایل اصلی گرافیک متوسط ​​Call of Duty: Modern Warfare 2 این است که این اثر علاوه بر کنسول های نسل نهم، بر روی پلتفرم های نسل قبل نیز عرضه خواهد شد. با توجه به سخت‌افزار ضعیف‌تر کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4، انتظار گرافیکی فراتر از آنچه قبلاً دیده‌ایم، کاملاً غیرمنطقی است. به دلیل همین مشکلات است که بسیاری از بازی‌سازان کنسول‌های نسل هشتمی را کاملاً کنار گذاشته‌اند.

اما آیا منطقی است که استودیو اینفینیتی از این دسته از بازی سازان پیروی کند؟ بدون شک پاسخ منفی است. اکثر بازیکنان سری Call of Duty را می خرند تا قسمت چند نفره را تجربه کنند. به همین دلیل حداکثر پشتیبانی از تمامی پلتفرم ها برای سازنده بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 گامی منطقی است. بدون شک Infinity Ward با حذف کنسول های نسل قبل می توانست بسیاری از محدودیت ها را از بین ببرد اما برای میلیون ها بازیکن هزینه خواهد داشت.

به نظر شما گرافیک بازی Modern Call of Duty Warfare 2 بد است؟ آیا از جلوه های بصری این اثر راضی هستید یا کمتر از حد انتظار است؟ آیا با حذف کنسول های نسل هشتمی و پیشنهاد انحصاری کنسول های نسل فعلی موافقید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers