منو سایت

Modern Warfare 2 تمرین تیراندازی خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Modern Warfare 2 تمرین تیراندازی خواهد داشت

استودیو Infinity Ward تنها با نمایش لوگوی Call of Duty: Modern Warfare 2 توجه بازیکنان را در سراسر جهان به خود جلب کرد اما این بازی تنها اثر جدید سری Call of Duty نیست که به زودی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. یکی دیگر از بازی های این سری که بسیاری از بازیکنان برای تجربه آن به آن تکیه می کنند، بازی Call of Duty Warzone 2 است. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، این امکان وجود دارد که بازی های مدرن Call of Duty Warfare 2 و Call of Duty Warzone 2 دارای یک بخش تمرینات تیراندازی . .

انتظار می رود به دلیل نمایش لوگو، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به زودی به طور رسمی معرفی شود. به همین دلیل، اگر از طرفداران سری Call of Duty هستید، برای تماشای اولین تریلر بازی مدرن Warfare 2 در هفته ها یا ماه های آینده آماده باشید.

پیش از این شایعاتی مبنی بر عرضه بازی جدید سری Call of Duty در ماه نوامبر منتشر شده بود. دلیلش این است که اکتیویژن، ناشر این مجموعه، به هیچ وجه بازی Call of Duty Vanguard را نمی فروشد. علاوه بر بازی‌های اصلی سری Call of Duty، اکتیویژن تمرکز ویژه‌ای بر Call of Duty Warszone دارد. این شرکت به طور مداوم در حال اضافه کردن محتوای جدید به این کار است. با این حال، Warzone به یک اثر محدود نخواهد شد و اکتیویژن قصد دارد بازی Call of Duty Warzone 2 را منتشر کند.

The GhostofHope یکی از مشهورترین افشاگران سری Call of Duty، پس از انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 توییت جدیدی را در وب سایت خود منتشر کرد. او در این توییت ادعا می کند که Call of Duty Modern Warfare 2 خواهد داشت. بخش تمرین برای تیراندازی تمرین تیراندازی بخشی از مسابقات آنلاین است که در آن می توانید انواع مختلف سلاح ها و حالت های تیراندازی را تمرین کنید.

Warzone 2 Warzone 2

تمرین تیراندازی احتمالاً در Warzone 2 نیز موجود خواهد بود

بسیاری از بازیکنان Call of Duty Warzone می‌خواهند این بخش به افکت اضافه شود. اما به نظر می رسد که این بازیکنان باید تا عرضه Call of Duty Warzone 2 منتظر بمانند.با فرض اینکه Call of Duty: Modern Warfare 2 ارتباط مستقیمی با Call of Duty Warzone 2 داشته باشد و هر کدام بر دیگری تأثیر بگذارند، می توان انتظار داشت که این بازی وجود داشته باشد. همچنین یک تمرین تیراندازی در Call of Duty Battle Royale باشد.

انتظار می‌رود بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 اواخر سال جاری منتشر شود. پلتفرم‌های هدف این اثر هنوز مشخص نشده‌اند، اما انتظار می‌رود اکتیویژن عرضه جدیدترین سری Call of Duty را بر روی کنسول‌های نسل هشتمی و فقط روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5، سری ایکس‌باکس و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس از دست بدهد. در دسترس قرار دهید.

نظر شما در مورد تمرین تیراندازی در Call of Duty Warzone 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2 چیست؟ آیا از این بخش استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers