منو سایت

Modern Warfare 2 برای پلتفرم Steam در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Modern Warfare 2 برای پلتفرم Steam در دسترس است

آخرین اخبار در مورد بازی و همچنین توییت های جدید در صفحه استیم توییتر نشان می دهد که بازی مورد انتظار است جنگ مدرن 2 همچنین برای پلتفرم Steam منتشر خواهد شد. گفتنی است در 7 سال گذشته هیچ یک از بازی های سری Call Of Duty برای این پلتفرم عرضه نشده است. این خبر پس از شایعاتی مبنی بر انتشار بازی Call of Duty برای استیم منتشر شد.

این بازی که اوایل امسال رونمایی شد، توسط استودیو Infinity Ward در حال ساخت است. این شرکت همچنین بازی های Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone را توسعه داده است. در گذشته هر سال عنوان جدیدی برای این فرنچایز منتشر می شد، اما این سنت پس از خرید Activision توسط مایکروسافت در تاریخ ماندگار خواهد شد.

پس از انتشار توییتی از اکانت رسمی Call of Duty که تیزر جدیدی از بازی مدرن Warfare 2 منتشر کرد، اکانت استیم با بازنشر توییت، شایعاتی در مورد انتشار بازی برای استیم منتشر کرد. عکسی از Modern Warfare 2 به تازگی بر روی پلتفرم استیم منتشر شده است و به نظر می رسد که بالاخره هفت سال دیگر به استیم باز خواهد گشت. معرفی Modern Warfare 2 هفته آینده در سراسر جهان برگزار خواهد شد.

یک تریلر از Task Force 141 به تازگی منتشر شده است. این تریلر که با عنوان «آخرین گروه» منتشر شده است، گروهی از سربازان را نشان می دهد که در یک نبرد ناو تاریک نشسته اند و به سمت میدان نبرد حرکت می کنند. ستاره کاور این بازی، Ghost از جمله آنهاست. گیم پلی کامل این بازی در تاریخ 8 ژوئن منتشر خواهد شد.

ما Modern Warfare 2 هستیم

تاریخ انتشار Modern Warfare 2

اکتیویژن اخیراً اعلام کرده است که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در 28 اکتبر 2022 منتشر خواهد شد. تیم نیروهای ویژه 141 با تیمی مملو از سربازان کهنه کار و قدرتمند بازگشته است. اکتیویژن اسامی اعضای تیم را در جریان رونمایی از بازی اعلام کرد. این تیم شامل کاپیتان جان پرایس، سایمون گوست رایلی، جان سوپ مک کوتیوس، کایل گس گرک و سرهنگ نیروهای ویژه مکزیکی الخاندرو وارگاس است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این بازی وجود ندارد، اما همانطور که قبلاً اعلام شده بود، کمپین Modern Warfare 2 بر روی مبارزه با کارتل مواد مخدر مکزیکی تمرکز خواهد کرد. منابع گفته اند که حالت تک نفره Modern Warfare 2 سخت تر از بازی قبلی خواهد بود. بازی جدید با نبردی نزدیک تر، تصمیم گیری های دشوار و چالش های کلاسیک در دنیای Call of Duty انتظارات همه طرفداران را برآورده خواهد کرد. اکتیویژن اعلام کرده است که Modern Warfare 2 پر از نوآوری های انقلابی خواهد بود.

منبع: Videogameschronicle