منو سایت

Modern Warfare 2 باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Modern Warfare 2 باید بدانید

استودیو Infinity Ward به طور رسمی نام بازی بعدی Call of Duty را اعلام کرد. در حالی که چندی پیش ساخت عاقبت Modern Warfare تایید شد. نام و لوگوی بازی همچنان یک رمز و راز باقی ماند. Call of Duty امسال با نام Call of Duty: Modern Warfare 2 شناخته شده است و لوگو به سبک نسخه قبلی طراحی شده است. در این مقاله تمام شایعات و هر آنچه که باید در مورد Modern Warfare 2 بدانید را توضیح خواهیم داد.

به گزارش پارسی گیم، صفحات مجازی استودیوی اینفینیتی وارد هفته گذشته به طور ناگهانی تیره شد و ظاهر آن تغییر کرد. این نوید معرفی یک بازی جدید را می داد و در نهایت این اتفاق افتاد. تصویر منتشر شده Ghost in the Dark را نشان می دهد که برای اولین بار در نسخه 2009 Modern Warfare 2 ظاهر شد و حضور آن در تصویر نشان دهنده بازگشت Call of Duty: Modern Warfare 2 است. Activision هنوز جزئیاتی در مورد بازی جدید اعلام نکرده است. ; اما شایعات و گزارش هایی وجود دارد که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

داستان بازی Call of Duty Modern Warfare 2

داستان بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

یکی از نکاتی که در تیزر کوتاه منتشر شده به چشم می خورد لوگوی Task Force 131 است.داستان نسخه قبلی بازی از این قرار بود که کاپیتان پرایس در تلاش برای ایجاد یک گروه ضربت بود و به نظر می رسد کاپیتان پرایس به قهرمان بازی جدید باشید و با تیم جدید وارد نبرد شوید.

گزارش موثقی در مورد خط داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 وجود دارد. تام اندرسون مدتی پیش نوشت که داستان بازی در مورد مبارزه نیروهای ویژه آمریکا علیه کارتل های مواد مخدر کلمبیایی در آمریکا خواهد بود. با توجه به لوگوی گروه ضربت 141، این گزارش در حال تحقق است.

Call of Duty: Modern Warfare 2

نقشه ها و حالت های مختلف

صفحات توئیتر مربوط به بازی مدرن Warfare 2 ادعاهای مختلفی در مورد حالت ها و نقشه های بازی داشته اند. تام اندرسون معتقد است یک حالت جدید به نام DMZ علاوه بر حالت‌های Zombie و Spec Ops در راه است. او این حالت را شبیه به Escape From Tarkov می نامد و آن را ترکیبی از دو ژانر Battle Royale و Survival می داند. شایعه دیگری حاکی از آن است که وضعیتی مشابه Rainbow Six با فرآیند تاکتیکی وجود دارد که هیچ منبع موثقی برای آن یافت نشده است.

RalphValve، در میان دیگر کاشفان Call of Duty، به بازگشت نقشه‌های کلاسیک مدرن Warfare 2 از جمله: ave Favela، Terminal، Highrise‌ و Shipment اشاره کرد. استودیو Infinity Ward قبلا این کار را انجام داده است و احتمالاً شاهد بازگشت این طرح های محبوب خواهیم بود.

Call of Duty Wars 2

ورزون 2

استودیو Infinity Ward نه تنها روی Call of Duty: Modern Warfare 2 کار می کند، بلکه چندی پیش بازی Call of Duty Warzone 2 را نیز معرفی کرد. گزارش شده است که ادامه بازی Warzone برای نسل بعدی کنسول ها و رایانه های بازی منتشر شده و مشکلات فعلی بازی قبلی را برطرف می کند. لازم به ذکر است که برای بازی های جدید از موتور جدیدی استفاده شده و اکتیویژن آن را فصل جدیدی برای Call of Duty نامیده است.

اکتیویژن چند روز پیش اعلام کرد که Warzon 2 نوآوری های شگفت انگیزی خواهد داشت و این بازی اواخر امسال معرفی خواهد شد. فصل سوم Varzon با رویدادهای Godzilla و King Kong در حال اجراست و به نظر می رسد توسعه دهندگان به حمایت از این بازی ادامه خواهند داد.

دانلود Call of Duty Modern Warfare 2

زمان انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

تاریخ انتشار رسمی بازی اعلام نشده است. اما پاییز امسال تاریخ انتشار در نظر گرفته می شود. بازی های قبلی در ماه های اکتبر و نوامبر عرضه شدند و این سنت ادامه خواهد داشت. گزارش هایی از انتشار زودهنگام Call of Duty: Modern Warfare 2 به دلیل فروش ضعیف در Vanguard وجود دارد که در حال حاضر نمی توان به آن اعتماد کرد.

فقط گزارش های تام اندرسون در پلتفرم های نهایی موجود است. به گفته وی، Modern Warfare 2 برای کنسول های نسل هشتم و نهم و همچنین برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و در حال حاضر برنامه ای برای حذف پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان وجود ندارد.

منبع: GameSpot