منو سایت

MLB نمایش 22 نکته و ترفند از Diamond Dynasty

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
MLB نمایش 22 نکته و ترفند از Diamond Dynasty

MLB نمایش 22 نکته و ترفند از Diamond Dynasty

Diamond Dynasty حالت مبتنی بر کارت در MLB The Show 22 است که در آن شما کارت ها را جمع آوری می کنید و سعی می کنید بهترین تیم بیسبال ممکن را بسازید. در حالی که این حالت مطمئناً به نفع بازیکنانی است که می‌خواهند کمی پول خرج کنند، راه‌هایی وجود دارد که می‌توان با انجام بازی، یک تیم برتر را گرد هم آورد. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تیم رویایی خود را در Diamond Dynasty بسازید.

چگونه بهترین معاملات موجود در بازار را پیدا کنیم

یکی از مهم ترین بخش های سلسله الماس، بازاری است که بازیکنان دیگر کارت های خود را برای بچه های کوچک می فروشند. اگرچه خرید بسته‌های کارت مطمئناً ارزان‌تر است، اما می‌دانید که از طریق بازار چه چیزی به دست می‌آورید. این مهم است که بدانید چگونه می توانید یک معامله را پیدا کنید، زیرا تا زمانی که آماده شکستن بانک نباشید، احتمالاً چند صد هزار دکمه را برای دریافت یک کارت درجه یک Mike Trout خرج نخواهید کرد. در عوض، شما می خواهید از فیلترها برای محدود کردن گزینه های خود استفاده کنید.

در حال پخش: بررسی ویدیویی MLB The Show 22

در اینجا می توانید حداقل و حداکثر امتیاز و قیمت بازیکنان را به همراه موقعیت ها و سایر فیلترها تعیین کنید. با دانستن اینکه می‌خواهید چند کودک کوچک خرج کنید، به چه موقعیتی نیاز دارید و رشد خوبی در رتبه‌بندی دارید، می‌توانید فیلترها را به درستی تنظیم کنید. بهترین راه برای به حداکثر رساندن کوچولوهایتان این است که مطمئن شوید در رتبه بندی خود پیشرفت چشمگیری می کنید. اگر بازیکن پایه سوم شما 80 سال دارد، احتمالاً ارزش ندارد که یک پایه سوم دیگر زیر 85 سال داشته باشید. هنگامی که فیلترهای خود را تنظیم کردید، به دنبال بازیکنان با قیمت پایین تر باشید. شما تیمی پر از سوپراستارهای شناخته شده نخواهید داشت، اما تیمی قوی خواهید داشت تا به بازی با سلسله الماس ادامه دهید و کوچولوهای بیشتری کسب کنید.

همیشه فروش اکنون را به فروش سریع انتخاب کنید

Diamond Dynasty شامل باز کردن بسته های کارت و افزودن بهترین بازیکنانی است که می توانید به لیست خود بیاورید. همچنین به معنای دریافت یک دسته کارت برای بازیکنانی است که یا به آنها نیاز ندارید یا بازیکنان بهتری در آن موقعیت دارید. از آنجایی که MLB The Show 22 نزدیک به راه اندازی است، بسیاری از کارت ها دو گزینه برای فروش کارت دارند، فروش اکنون یا فروش سریع. گزینه “Sell Now” به این معنی است که یک نفر در بازار وجود دارد که می خواهد کارت را بگیرد و تعداد خرده هایی که دریافت می کنید بیشتر از گزینه فروش سریع است. مزیت فروش سریع این است که این گزینه همیشه در دسترس است، اما در صورت امکان قیمت بهتری دریافت کنید.

امتیاز کلی بازیکنان خود را بدانید

ایجاد بهترین تیم ممکن Diamond Dynasty به معنای باز کردن تعداد زیادی بسته بازیکن و مشاهده تعداد زیادی کارت است. برای صرفه جویی در زمان و سردرد، ایده خوبی است که یک ایده کلی از رتبه بندی بازیکنان خود داشته باشید. اگر مستقیماً می‌دانید که هر پارچ در چرخش شما دارای امتیاز بالاتر از 70 است، لازم نیست که به زحمت بررسی آمار کارت شروعی که به تازگی دریافت کرده‌اید، که دارای امتیاز 65 است. رتبه های بالاتر، وقتی تازه شروع می کنید، تقریباً همیشه بهتر است بازیکنی با رتبه بهتر انتخاب کنید.

Mini Seasons را بررسی کنید، اما انتظار نداشته باشید که آسان باشد

یکی از بهترین راه‌ها برای بردن سریع Stubs این است که در چند فصل کوتاه برنده شوید که در آن تیم Diamond Dynasty شما با مجموعه‌ای از تیم‌ها در فصل مینیاتوری روبرو می‌شود. شما در یک فصل کوتاه سه دوره کوتاه بازی می کنید که به شما امکان می دهد در برنامه ها پیشرفت کنید و به سرعت Stubs را برنده شوید. همچنین یکی از کم‌پیچیده‌ترین حالت‌های Diamond Dynasty برای یک بازیکن است، مانند بیسبال معمولی، فقط کوتاه‌تر. تنها نقطه ضعف پرش در این حالت با تیم تازه نفس این است که سایر تیم ها بازیکنان بهتری خواهند داشت. مگر اینکه بخواهید کیف پول خود را دور بیندازید، باید مقداری خرد را خرد کنید.

حالت افزایش تمبر را ببینید

حالت Showdown راه دیگری برای جمع آوری برخی از دکمه ها و استفاده از برخی از کارت های بهتر در بازی بدون داشتن آنهاست. هر Showdown یک سری چالش دارد که باید قبل از مبارزه در آخرین Showdown آنها را تکمیل کنید. بازیکنان تیمی را تشکیل می دهند تا هر بار که یک چالش را با موفقیت انجام می دهند، کارت های جایزه و پاداش را شروع کرده و برنده شوند. تنها نقطه ضعف Showdown این است که هزینه راه اندازی وجود دارد و اگر به اندازه کافی بد عمل کنید، می توانید از طرف دیگر خارج شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.