منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Minecraft Legends در سبک استراتژی اکشن برای کامپیوتر و کنسول معرفی شد

Minecraft Legends در سبک استراتژی اکشن برای کامپیوتر و کنسول معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Minecraft Legends در سبک استراتژی اکشن برای کامپیوتر و کنسول معرفی شد

مایکروسافت در کنفرانس مشترک Xbox با Bethesda رسما از Legends of Minecraft آشکار شد. این بازی به عنوان براندازی فرنچایز Minecraft شناخته می شود و در سبک استراتژی مدرن است. Minecraft Legends دنیای بزرگی را ارائه می دهد و ما شاهد ماجراجویی هایی با داستان و همچنین کاوش در سیاهچاله هایی هستیم که برای بازیکنان این اثر آشنا هستند.

به گزارش پارسی گیم، کنفرانس مایکروسافت تنها بر روی بازی هایی متمرکز بود که تا دوازده ماه آینده منتشر خواهند شد، بنابراین اخبار مربوط به تریلرهای فیلم بیهوده نبود و اکثر تریلرها گیم پلی را نشان می دادند. استودیو Mojang همچنین از بازی جدیدی به نام Minecraft Legends رونمایی کرد که با همکاری استودیوی Blackbird Interactive ساخته می شود و در سال 2023 در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.بازیکنان باید برای نبردهای هیجان انگیز برای دفاع از Overworld آماده باشند.

آموزش بازی Minecraft: نکاتی برای مبتدیان

بازیکنان در Minecraft Legends دنیایی آشنا را خواهند دید که با آب و هوای متنوع و منابع غنی آراسته شده است. این دنیای زیبا در آستانه تغییر خطرناک است. خوک‌ها به زمین حمله کرده‌اند و تهدید به نابودی جهان بالای زمین کرده‌اند. این به شما بستگی دارد که با غریبه ها ملاقات کنید، منابع مورد نیاز خود را برای دفاع در نبردهای استراتژیک پیدا کنید و در نهایت مهاجمان را به جایی که از آنجا آمده بودند برگردانید.

Minecraft Legends Legends Minecraft

ویژگی های بازی Minecraft Legends

کمپین Minecraft Legends در نوع خود بسیار هیجان انگیز است و شگفتی های مختلفی را برای بازیکنان قدیمی به ارمغان می آورد. برای افرادی که می خواهند با دوستان خود بازی کنند. یک حالت Coop و همچنین یک بخش چند نفره رقابتی وجود دارد. این بخش ها در اواخر سال معرفی خواهند شد. موجانگ مجبور شد با تیم دیگری همکاری کند تا بهترین تجربه ممکن را برای ساخت یک بازی استراتژیک اکشن ارائه دهد. استودیو بلک برد به دلیل تجربه اش در ایجاد تجربه استراتژیک به عنوان شریک انتخاب شد.

بازی Minecraft Legends بر خلاف بازی اصلی توسط شخص سوم روایت می شود و همچنین قسمت سازنده بازی با Minecraft متفاوت است. دنیای Minecraft از زمانی که مایکروسافت Mojang را خرید و عناوین مختلفی توسط این فرنچایز تولید شد، بزرگ و بزرگتر شده است. به عنوان مثال، نسخه‌های Bedrock‌ و جاوا در دسترس هستند و Minecraft Dungeons برای هر پلتفرم منتشر شده است. همچنین بازی جدید برای تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد و این اثر انحصاری ایکس باکس نخواهد بود.

Minecraft Legends در سبک استراتژی اکشن برای کامپیوتر و کنسول معرفی شد

Minecraft Legends به طور رسمی در رویداد Xbox رونمایی شد

طبق گفته Microsoft Minecraft Legends، در سال 2023 برای پلتفرم های ایکس باکس، پلی استیشن، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود. در مورد این بازی چه فکر می کنی؟

منبع: GameSpot