منو سایت

Minecraft Bedrock بتا با Minecraft Preview جایگزین شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Minecraft Bedrock بتا با Minecraft Preview جایگزین شده است

Minecraft Bedrock بتا با Minecraft Preview جایگزین شده است

مایکروسافت Minecraft Preview را معرفی کرد، یک اپلیکیشن مستقل جدید که برای جایگزینی برنامه بتا Bedrock برای آزمایش نسخه‌های بتا بازی طراحی شده است. Minecraft Preview در ابتدا بر روی iOS، Xbox و Windows 10 و 11 منتشر خواهد شد و همراه با بازی اصلی برای مشترکین Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

وبلاگ مایکروسافت Minecraft Preview این برنامه جدید را تکامل یافته برنامه Bedrock Beta توصیف می کند و به نظر می رسد تجربه بتا را برای بازیکنان شرکت کننده بسیار بهتر کند. به عنوان یک اپلیکیشن مجزا، بازیکنانی که می خواهند نسخه بتای Minecraft را بررسی کنند، دیگر مجبور نیستند بین نسخه بتا و شاخه منتشر شده بازی یکی را انتخاب کنند و می توانند هر دو نسخه را همزمان بدون نیاز به جابجایی به عقب و جلو بازی کنند. مایکروسافت همچنین گفت که Preview به بازیکنان اجازه می‌دهد تا نسخه‌های بتا را روی پلتفرم‌های بیشتری مانند iOS که قبلاً به عنوان بخشی از برنامه Bedrock Beta در دسترس نبود، آزمایش کنند.

در حال پخش: Minecraft تریلر انجمن را جشن می گیرد

در حالی که Minecraft Preview اکنون برای بازیکنان واجد شرایط در دسترس است، مایکروسافت گفته است که با Bedrock Beta همپوشانی هایی وجود دارد، که تا زمانی که در نهایت متوقف شود، برای Xbox و Windows در دسترس خواهد بود. Bedrock Beta نیز همچنان برای اندروید در دسترس خواهد بود، اما مایکروسافت ممکن است قصد داشته باشد برنامه Minecraft Preview را در آینده برای کاربران اندروید منتشر کند.

دستورالعمل‌های نصب Minecraft Preview بر روی هر پلتفرم را می‌توانید در پست اعلامیه پیدا کنید، اما بازیکنان علاقه‌مند اکنون باید نسخه Bedrock بازی را برای پیوستن به نسخه بتا داشته باشند. مشترکین Xbox Game Pass نیز می توانند مانند بازی اصلی از طریق اشتراک خود به پیش نمایش Minecraft دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر، علاوه بر نسخه رایانه شخصی، مکان‌های محدودی در پیش‌نمایش Minecraft وجود دارد، آزمایش اولیه ایکس باکس فقط برای Xbox Insiders باز است و مکان‌های برنامه آزمایشی iOS نیز محدود است. احتمالاً مایکروسافت با ادامه استقرار برنامه را بیشتر باز خواهد کرد و به تدریج Bedrock Beta را حذف می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.