منو سایت

Midnight Suns در کره جنوبی در رده سنی رتبه بندی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Midnight Suns در کره جنوبی در رده سنی رتبه بندی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، جدیدترین اقتباس از شخصیت های مارول یعنی بازی Midnight Suns در رده سنی کره جنوبی طبقه بندی شده است که عرضه آن در آینده نزدیک را نشان می دهد.

یکی از کاربران Reddit اشاره کرد که کره جنوبی Midnight Suns را برای افراد بالای 15 سال مناسب می داند. این رتبه بندی سنی معادل PEGI 16 (مناسب برای افراد بالای 16 سال) در اروپا است. رده بندی سنی معمولا به این معنی است که بازی بررسی شده به زودی منتشر خواهد شد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که بازیکنان در آینده نزدیک می توانند Midnight Sans را تجربه کنند. البته 2K و استودیوی Firaxis Games تنها از عرضه Midnight Suns در «نیمه دوم سال 2022» خبر دادند و تاریخ دقیق عرضه این اثر در بازارهای جهانی را مشخص نکردند.

Midnight Suns در ابتدا قرار بود در ماه مارس سال جاری عرضه شود. اما سازندگان این اثر تصمیم گرفتند انتشار آن را به تعویق بیندازند و آن را به نیمه دوم سال ۲۰۲۲ موکول کنند.

Midnight Suns محصول جدید استودیوی Firaxis Games است که پیش از این بازی هایی از سری XCOM ساخته بود. این اثر دارای ویژگی هایی مانند سیستم ارتباطی بین شخصیت ها است که پیش از این در سایر آثار سبک استراتژیک به خصوص در سری Fire Emblem شاهد آن بودیم.

خورشیدهای نیمه شب خورشیدهای نیمه شب

بازی Midnight Suns دارای شخصیت جدیدی به نام Hunter است

اگرچه Midnight Suns از شخصیت‌های مارول استفاده می‌کند، بازیکنان عمدتاً شخصیت جدیدی به نام Hunter را کنترل خواهند کرد. در Midnight Suns از هانتر به عنوان “فرزند رها شده” لیلیت، مادر شیاطین یاد می شود. پس از اینکه هایدرا لیلت را احیا کرد، انتقام جویان شکارچی را احیا کردند تا با او مقابله کنند. زیرا آنها تنها کسانی هستند که قبلا لیلیت را شکست داده اند.

جیک سولومون، مدیر نوآوری استودیوی بازیسازی Firaxis هنگام معرفی Midnight Suns گفت: “من با خواندن و لذت بردن از کمیک های مارول بزرگ شدم.” استفاده از شخصیت ها و داستان های آنها افتخار بزرگی برای من و گروه سازنده است. اگر عاشق بازی های نقش آفرینی مارول هستید و به سبک استراتژیک علاقه مند هستید، Midnight Suns شخصیت های معروف را به گونه ای زنده می کند که تا به حال ندیده اید.

Midnight Suns در تاریخ نامعلومی برای رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد انتشار فیلم Midnight Suns در آینده نزدیک چیست؟ آیا لحظاتی را برای تجربه این کار اختصاص می دهید؟ آیا فکر می کنید که Midnight Suns در میان بسیاری از آثار اقتباس شده توسط شخصیت های مارول موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle