منو سایت

Metroid Dread در حال حاضر پرفروش ترین بازی این سری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Metroid Dread در حال حاضر پرفروش ترین بازی این سری است

Metroid Dread در حال حاضر پرفروش ترین بازی این سری است

بازی Metroid Dread از زمان انتشار در اکتبر 2021 تاکنون 2.9 میلیون نسخه فروخته است و آن را به پرفروش ترین بازی متروید در تمام دوران تبدیل کرده است. پیش از این، این رکورد در سال 2002 با فروش 2.84 میلیون دستگاه در اختیار Metroid Prime بود. داده های جدید از آخرین تماس نینتندو برای کسب سود بدست می آید. (با تشکر از نینتندو لایف.)

بازی مورد انتظار Metroid Dread در لیست پرفروش ترین بازی های ویدئویی آمازون در استرالیا، آمریکای شمالی، بریتانیا و ژاپن قرار داشت. همچنین این بازی پس از E3 2021 در GameStop بیشترین پیش سفارش را داشت. بازی Metroid Dread پرفروش ترین بازی فیزیکی خود را در بریتانیا عرضه کرده است. با احتساب نسخه های دیجیتال، به سرعت به پرفروش ترین بازی متروید در منطقه تبدیل شد. در آمریکای شمالی، Metroid Dread در ماه اول خود بیش از 854000 دستگاه فروخت و در ژاپن تنها در دو روز 86798 خرده فروش را فروخت، قبل از اینکه تنها در هفته اول تقریباً 270000 فروخت. 2.63 میلیون فروش دیگر از دیگر مناطق جهان بوده است.

در سال 2021، Metroid Dread نامزد جوایز متعددی در جوایز The Golden Joystick و The Game Awards شد و برنده بهترین بازی اکشن/ماجراجویی در ویترین و بازی Nintendo Golden Joysticks در سال شد. همچنین توسط GameSpot به عنوان یکی از 10 بازی برتر سال معرفی شد

نینتندو تاریخ انتشار بازی Metroid Prime 4 را مشخص نکرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد Metroid، در مورد هر آنچه در مورد Metroid Prime 4 می دانیم و بررسی ما از Metroid Dread را بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.