منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Marvel Snap یک بازی جدید و سریع جمع آوری کارت از توسعه دهندگان سابق Hearthstone است

Marvel Snap یک بازی جدید و سریع جمع آوری کارت از توسعه دهندگان سابق Hearthstone است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Marvel Snap یک بازی جدید و سریع جمع آوری کارت از توسعه دهندگان سابق Hearthstone است

Marvel Snap یک بازی جدید و سریع جمع آوری کارت از توسعه دهندگان سابق Hearthstone است

Second Dinner، یک استودیوی مستقل که توسط کهنه سربازان بلیزارد که بر روی Hearthstone کار می کنند تشکیل شده است، اولین بازی خود را معرفی کرد. Marvel Snap یک CCG جدید و پویا است که برای ساخت بازی‌های سریع بر چرخش‌های همزمان، مسابقات کوتاه‌تر و مکانیک‌های کنترل منطقه منحصر به فرد متکی است.

مارول اسنپ شامل بیش از 150 شخصیت مارول است که هر کدام دارای چندین گزینه هنری و بیش از 50 صندلی هستند. هر بازی تنها شش حرکت طول می کشد، بنابراین بازی ها هر کدام فقط حدود سه دقیقه طول می کشد. و اگر می‌خواهید شانس خود را افزایش دهید، می‌توانید با شرط‌بندی بر روی خودتان برای بردن، «اسنپ» کنید تا شرط‌ها را بر روی جوایز رتبه دو برابر افزایش دهید. این بازی رایگان امسال بر روی دستگاه های تلفن همراه و رایانه عرضه می شود. نقشه‌ها و مکان‌های جدید از طریق به‌روزرسانی‌های هفتگی و فصل‌های ماهانه اضافه خواهند شد.

در حال پخش: Marvel Snap – تریلر رسمی معرفی و اولین نگاه به بازی

در مارول اسنپ، شما و حریف خود یک زمین بازی از سه نقشه موقعیت مکانی تصادفی با افکت های وضعیت خاص خود دریافت می کنید. هر کدام از شما شش حرکت همزمان برای ایفای نقش شخصیت‌های مارول انجام می‌دهید تا کنترل مکان‌ها را به خود اختصاص دهید و کسی که کنترل دو مکان از سه مکان را در اختیار داشته باشد برنده می‌شود. اگر از برنده شدن مطمئن هستید، می‌توانید «Snap» را برای دوبرابر کردن بردهای خود انجام دهید – اما اگر دریافت‌کننده اسنپ هستید، به خاطر داشته باشید که همیشه می‌تواند یک بلوف باشد.

بن برود، مدیرعامل Second Dinner در بیانیه‌ای گفت: “ما با وسواس بازی CCG بزرگ شدیم و دهه‌ها را صرف طراحی آنها کردیم. ما می‌خواهیم که تمام دنیا مانند ما عاشق کارت‌بازان شوند.” «مارول اسنپ شبیه هیچ جنگنده کارتی دیگری است که تا به حال ساخته شده است. ما خستگی‌ناپذیر کار کردیم تا مطمئن شویم بازی برای گیمرهای هاردکور فوق‌العاده عمیق است، در حالی که بسیار در دسترس باقی می‌ماند تا همه بتوانند وارد آن شوند و از آن لذت ببرند. ما مشتاق همکاری با Nuverse هستیم تا بتوانیم با اولین بازی خود به میلیون ها بازیکن دسترسی پیدا کنیم.”

برای شرکت در نسخه بتای محدود اندروید قبل از راه اندازی می توانید در سایت رسمی ثبت نام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CCG جدید و مشاهده تمام نقشه‌هایی که تاکنون رونمایی شده‌اند، به بررسی عمیق ما از Marvel Snap مراجعه کنید.