منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Marvel Future Fight یک به‌روزرسانی بزرگ «Avengers Forever» دریافت می‌کند.

Marvel Future Fight یک به‌روزرسانی بزرگ «Avengers Forever» دریافت می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Marvel Future Fight یک به‌روزرسانی بزرگ «Avengers Forever» دریافت می‌کند.

Marvel Future Fight یک به‌روزرسانی بزرگ «Avengers Forever» دریافت می‌کند.

بازی محبوب موبایل RPG بازی Netmarble Marvel Future Fight آپدیت جدید Avengers Forever را منتشر کرد. بازیکنان این شانس را خواهند داشت که یونیفرم‌های جدید، باز کردن قفل‌های سطح، حملات باس‌های غول‌پیکر بهبودیافته و اعضای جدید و کلاسیک تیم Avenger را ارتقا دهند.

آپدیت Avengers Forever به بازیکنان این امکان را می دهد که شخصیت های مورد علاقه طرفداران را با لباس های جدید برای Iron Man، Black Widow، Ghost Rider (Robbie Reyes) و Blade شخصی سازی و ارتقا دهند. بازیکنان همچنین توانایی باز کردن کاراکترهای با وضعیت 4 را خواهند داشت که حداکثر سطح را به 80 افزایش می دهد. حداکثر سطح ارتقاء تجهیزات افزایش می یابد (+30) و باز کردن قفل حداکثر سطح مهارت به 10 افزایش می یابد. „2- مهارت های بالقوه نیز به هیروهای Tier-4 اضافه می شود تا به آنها اجازه می دهد سطح پتانسیل را تا سطح 12 افزایش دهند. بازیکنان می توانند در شرایط خاص یا با مصرف مواد خاص قفل Tier-4 را باز کنند.

با آپدیت جدید، شخصیت های خاص را می توان با سطوح و مهارت های جدید ارتقا داد. Iron Man اکنون می تواند به Tier-4 ارتقا یابد و Blade اکنون می تواند با Ultimate Skill جدید به سطح 3 برسد. شخصیت‌های دیگری مانند Ghost Rider (رابی ریس)، Wasp (Nadia Van Dyne) و Nova (Sam Alexander) مهارت‌های بیداری جدیدی خواهند داشت.

بازیکنان می توانند دوباره با Dormammu در یک حمله غول پیکر جدید مبارزه کنند. در این نبرد شما شانس جمع آوری جوایز جدید را خواهید داشت و در مقایسه با دیگر باس های غول پیکر، این raid از درجه سختی بالاتری برخوردار است و می توان آن را در یک بازی انجام داد.

Marvel Future Fight یک بازی رایگان موبایلی است که می توانید آن را از اپ استور اپل و گوگل پلی دانلود کنید.