منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Malenia از Elden Ring حتی برای سرسخت ترین باس های بازی نیز بسیار قوی است

Malenia از Elden Ring حتی برای سرسخت ترین باس های بازی نیز بسیار قوی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Malenia از Elden Ring حتی برای سرسخت ترین باس های بازی نیز بسیار قوی است

Malenia از Elden Ring حتی برای سرسخت ترین باس های بازی نیز بسیار قوی است

مالنا بدون شک سرسخت ترین باس در Elden Ring است، پس چگونه او در هنگام رویارویی با هر رئیس اصلی دیگر در بازی با آن کنار می آید؟ پاسخ: خیلی خوب.

سازنده محتوا Soulsborne Garden of Eyes مودی ساخته است که باس های مختلف بازی را در مقابل هم قرار می دهد و در ویدیوی جدید سازنده مشخص می شود که Malenia کمی بالاتر از بقیه است. برخی می گویند که مالنیا نه تنها سرسخت ترین باس در Elden Ring، بلکه یکی از سخت ترین باس فایت ها در تاریخ From Software نیز هست. به این ترتیب، بسیاری از باس های دیگر برای Michela’s Blade چندان چالش برانگیز نیستند.

انتظار می رود برخی از باس های آغازین بازی در پارک برای Malenia قدم بزنند. Tree Sentinel سوار شده که در شروع بازی جان بیش از چند بازیکن را گرفت، به سرعت تبدیل به گوشت چرخ کرده شد و Margit the Fallen Sign و Godric Grafts نیز شانس کمی داشتند. چیزی که مالنیا را حتی برای روسای همکارش بسیار دشوار می کند، این واقعیت است که او با هر حمله ای که فرود می آید بهبود می یابد و او را فوق العاده مقاوم می کند. علاوه بر این، رئیس ها، درست مانند بازیکنان، باید بر هر دو مرحله غلبه کنند، که باعث می شود او بیشتر سلامت خود را به دست آورد.

با این حال، چند رئیس وجود دارند که به مالنیا اجازه می دهند تا به خاطر پولشان فرار کند، تا حد زیادی در پایان بازی. ما نمی دانیم که کدام باس ها چالش برانگیز هستند یا اینکه یکی از آنها موفق به شکست مالنیا شود، اما جالب است که ببینیم برخی از چالش برانگیزترین دشمنان الدن رینگ نیز با همان دشمنی مبارزه می کنند که دیده است بازیکنان به درخواست کمک متوسل شده اند. مانند Let her solo. فائق آمدن. مطمئناً فایده ای نداشت که یک اشتباه اخیر مالنیا را برای مدتی حتی قدرتمندتر از حد معمول کرده است، اگرچه از آن زمان تا کنون برطرف شده است.

در مورد اجازه دهید من انفرادی او صحبت کنم، بازیکن افسانه ای الدن رینگ اخیراً برای هزارمین بار مالنیا را شکست داد و حتی یک مد NPC ساخته شده توسط Garden of Eyes دارد که به بازیکنان اجازه می دهد شخصیت را به دلخواه خود احضار کنند. Garden of Eyes همچنین مسئول شوخی اول آوریل است که می گوید یک پایان هفتم جدید و استفاده نشده را در فایل های بازی Elden Ring نشان می دهد، شوخی که بیش از چند نفر را در جامعه فریب داده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.