منو سایت

Mad London Fallout 4 در سال 2023 منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Mad London Fallout 4 در سال 2023 منتشر می شود

در حالی که زمان زیادی تا انتشار Fallout 5 و Alder Scrolls 6 باقی مانده است، طرفداران بازی های Bethesda این شکاف را با مطالبی باورنکردنی پر می کنند. یکی از بحث برانگیزترین موضوعات بازی Fallout 4 Fallout London با سفر به انگلستان و شهر لندن، تریلر جدیدی دریافت کرده است و اکنون می دانیم که این محتوای جدید در سال 2023 همزمان با Starfield در دسترس خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم، بازی Fallout 4 Mad London بالاخره رسما منتشر شد و انتظار می رود در همان سال با Starfield عرضه شود. منتشر شود. این مطالب جاه طلبانه سال گذشته ارائه شد و ما شاهد محتوایی مستقل از Bethesda بودیم که به عنوان یک بسته اضافی ارائه شد. طبق جدیدترین اخبار بازی Fallout London Media در سال 2023 منتشر خواهد شد تریلر جدید ما را برای تجربه این محتوا هیجان زده می کند.

طیف گسترده ای از مواد برای Fallout 4 ساخته شده است. اما London Fallout Media با همه آنها متفاوت است و پیشرفت شگفت انگیز صنعت مواد را نشان می دهد. دلیل این تفاوت تنها سفر به انگلستان و اضافه شدن یک شهر کاملا جدید نیست. در عوض، او محتوای عظیمی را توسعه داده است که می تواند آن را به یک بازی مستقل تبدیل کند. ویدئویی 18 دقیقه ای که در ماه می منتشر شد. بخش های بزرگی از رسانه های Fallout 4 را نشان داد و ما به طور کامل با آن آشنا شدیم. اما تاریخ انتشار آن اعلام نشد.

Fallout Med 4 Fallout London Med

بازی Crazy London Fallout 4

خوشبختانه تیم سازنده پس از انتشار Fallout London از یک تریلر رسمی رونمایی کرده است. جالب اینجاست که این ماده عظیم در سال انتشار استارفیلد در دسترس خواهد بود و بدون شک بهترین دوره برای طرفداران نقش آفرینی در سال آینده خواهد بود. در زیر می توانید این تریلر را تماشا کنید که بخش هایی از لندن مانند بیگ بن، ساختمان MI6 و چرخ فلک چشم لندن را نشان می دهد. پرداختن به لندن پس از آخرالزمان اصلی در نوع خود تحسین برانگیز است و عمق جزئیات به حدی است که تفاوت چندانی با محتوای اصلی بازی ندارد.

Mad London Fallout 4 در سال 2023 منتشر می شود

تریلر کامل بازی Fallout London منتشر شد

اگر کسی به شما گفته است که Fallout London Media یک بسته الحاقی برای Fallout 76 است. بدون شک شما آن را پذیرفته اید و در وجودش شک ندارید. تمرکز Fallout 4 حضور دکتر هو سیلوستر مک کوی سابق و کالین بیکر است و این دلیل مهمی برای هیجان زده شدن از انتشار این رسانه مستقل است. در اخبار دیگر، تیم توسعه Minecraft Dungeons در حال کار بر روی محتوای جدید Fallout 76 است.

منبع: PCGAMESN