منو سایت

LTM مسلح و خطرناک فقط برای این آخر هفته به Apex Legends Mobile می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
LTM مسلح و خطرناک فقط برای این آخر هفته به Apex Legends Mobile می رسد

LTM مسلح و خطرناک فقط برای این آخر هفته به Apex Legends Mobile می رسد

حالت مورد علاقه فقط برای تفنگ ها و تک تیراندازها، معروف به Armed و Dangerous، اکنون برای بازی در Apex Legends Mobile در دسترس است، اما مدت زیادی دوام نمی آورد، بنابراین کسانی که می خواهند آن را بررسی کنند باید سریع عمل کنند.

Armed and Dangerous ابتدا در نسخه های کنسولی و کامپیوتری Apex Legends در سال 2019 عرضه شد و بلافاصله در بین بازیکنان محبوبیت پیدا کرد. او از آن زمان تاکنون چندین بار به بازی بازگشته است، اما این آخر هفته برای اولین بار است که در نسخه جیبی نبرد سلطنتی محبوب Respawn ظاهر می شود.

در حال پخش: تریلر بازی Apex Legends Mobile: Cold Snap

این حالت جایگزین تمام سلاح های موجود در استخر غارت شده با تفنگ و تک تیرانداز می شود، به این معنی که تنها سلاح های گرمی که در این حالت خواهید یافت عبارتند از Charge Rifle، Kraber، Longbow، Sentinel، EVA-8، Peacekeeper، Mastiff و البته تفنگ مورد علاقه. اصلا: موزامبیک. مهمات در گروه غارت باقی خواهد ماند، اما Triple Take در دسترس نخواهد بود زیرا در سال 2021 به عنوان یک سلاح گرم طبقه بندی شد.

Armed and Dangerous فرصتی عالی برای تمرین با تک تیراندازها و تفنگ ها است، به خصوص برای بازیکنانی که با Apex Legends آشنا هستند اما تجربه ای در بازی های موبایل ندارند (یا فقط می خواهند مهارت های تیراندازی خود را تقویت کنند). اما LTM محبوب فقط این آخر هفته در دسترس خواهد بود، بنابراین حتماً قبل از ناپدید شدن آن در یکشنبه شب آن را امتحان کنید.

علاوه بر Armed and Dangerous، Pro Mode در آخر هفته باز خواهد گشت، به این معنی که Quick Battle LTM نیز ممکن است دوباره ظاهر شود و به بازیکنان با ارز فصلی برای تکمیل چالش‌های Quick Battle پاداش می‌دهد. همچنین ممکن است این دور از حالت حرفه ای فقط بر روی چالش های مسلحانه و خطرناک تمرکز کند، اما بازیکنان تا زمانی که حالت حرفه ای امروز در ساعت 17:00 PT / 20:00 ET به صورت زنده منتشر نشود، متوجه نخواهند شد. مانند Armed and Dangerous، Pro Mode فقط تا 26 ژوئن در دسترس خواهد بود، بنابراین همه بازیکنان کنجکاو باید قبل از ناپدید شدن آن را امتحان کنند. اما اگر شانس خود را از دست دادید نگران نباشید – حالت Pro از 8 تا 10 جولای باز خواهد گشت.

Apex Legends Mobile برای دانلود در iOS و Android در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.