منو سایت

LOTR Gollum Dev به سوالات داغ در مورد بازی Middle Earth پاسخ می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
LOTR Gollum Dev به سوالات داغ در مورد بازی Middle Earth پاسخ می دهد

LOTR Gollum Dev به سوالات داغ در مورد بازی Middle Earth پاسخ می دهد

جزئیات جدیدی از بازی آینده ارباب حلقه ها با تمرکز بر گولوم فاش شده است. در سؤالات متداول ارسال شده در Steam، توسعه دهنده Daedalic به برخی از سؤالات بیشتر طرفداران پاسخ داد، با این سؤال که آیا LOTR: Gollum بازی رسمی Lord of the Rings است یا خیر.

درست است، توسعه دهنده تایید کرد و افزود که “تمام عناصر” عنوان توسط Middle-earth Enterprises، شرکتی که مجوز این سری را صادر می کند، تایید شده است. Middle-earth Enterprises همچنین در حال کار با Electronic Arts بر روی یک بازی موبایل جدید Lord of the Rings است که اخیراً معرفی شده است.

در حال پخش: تریلر The Lord of the Rings Gollum: The Untold Story Reveals جوایز بازی 2021

در مورد داستان، گولوم به موازات آغاز ارباب حلقه‌ها اتفاق می‌افتد و به رویدادهایی مانند زمان گولوم در موردور، دستگیری او توسط سائورون و بازجویی او توسط گندالف می‌پردازد. استودیو گفت: “در این مدت، اگرچه اطلاعات بسیار کمی در مورد ماجراهای گولوم وجود دارد، اما کافی بود که یک طرح و چارچوب زمانی عالی برای موقعیت به ما ارائه دهد.”

سازنده همچنین توضیح داد که چرا از ابتدا Gollum را به عنوان محور داستان انتخاب کرد و گفت که او “یکی از جذاب ترین شخصیت ها” بود که توسط تالکین خلق شد.

“یک هابیت پیچ خورده با دو شخصیت، صدها سال قدمت؛ و با انبوهی از دانش از سرزمین میانه. او با وجود ظاهرش، موجودی چابک است که می تواند از خطرات یا مکان های پرسود بالا برود، بپرد و بجنگد. استودیو گفت. “این یک ماجراجویی حماسی را در بخش‌های بی‌سابقه هیجان‌انگیز سرزمین میانه ایجاد می‌کند و بازیکن را به سمت انتخاب‌های اخلاقی جالب و گیم‌پلی متنوع، پلتفرم‌های متناوب و مخفی کاری سوق می‌دهد.”

در مورد اینکه چرا گولوم در بازی شبیه گلوم در فیلم های پیتر جکسون نیست، سازنده گفت که می خواهد نگاه منحصر به فرد خود را به گلوم و به طور کلی سرزمین میانه بسازد. همچنین یاد می‌گیریم که چه کسی صداپیشگی گولوم را در بازی انجام می‌دهد: وین فورستر، که با صداگذاری‌های بازی‌هایی مانند Elden Ring و Xenoblade Chronicles 2 کار کرده است.

این استودیو اعلام کرد که این بازی در حال آماده شدن برای عرضه در پاییز امسال است و جزئیات بیشتری در مورد گیم پلی بازی “به زودی” منتشر خواهد شد. در نهایت، Daedalic گفت که نسخه کلکسیونی نخواهد داشت، اما یک نسخه لوکس دیجیتالی ارائه خواهد کرد که محتوای آن متعاقبا اعلام خواهد شد. حداقل سیستم مورد نیاز و توصیه شده نیز هنوز در راه است.

اوایل امسال، Daedalic توسط Nacon خریداری شد. به عنوان بخشی از این اعلامیه، Nacon از اینکه بازی Daedalic’s Gollum ممکن است اولین پروژه با مجوز ارباب حلقه ها باشد، عصبانی است.

در سال 2019، Daedalic Entertainment برای اولین بار همکاری خود را با Middle-earth Enterprises، بخشی از شرکت Saul Zaentz اعلام کرد. نکون گفت: The Lord of the Rings: Gollum اولین بازی ویدیویی است که از این شراکت متولد شده است، با فرصتی برای تجربیات جدید بیشتر در آینده.

حقوق بازی‌های ویدیویی ارباب حلقه‌ها در حال حاضر به فروش می‌رسد، بنابراین علاوه بر Daedalic و EA، ممکن است بازی‌های جدید دیگری نیز در این راه وجود داشته باشد، اگرچه هنوز مشخص نیست.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.