منو سایت

Lost Ark تا ماه می دو کلاس جدید دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lost Ark تا ماه می دو کلاس جدید دریافت می کند

Lost Ark تا ماه می دو کلاس جدید دریافت می کند

Lost Ark در دو ماه آینده برخی از به روز رسانی های محتوای اصلی را دریافت خواهد کرد، از جمله دو کلاس جدید که قبلاً در نسخه کره ای این بازی منتشر شده بودند.

این دو کلاس که به نسخه غربی Lost Ark راه پیدا می کنند عبارتند از Glaivier، یک رزمی کار زن که بر نیزه و لعاب تسلط دارد، و Destroyer، یک کلاس مرد جنگجو که با یک چکش عظیم آسیب وارد می کند. بر اساس یک پست وبلاگ آمازون که نقشه راه محتوای آینده Lost Ark را تشریح می کند، Glaivier در آوریل عرضه می شود، در حالی که Destroyer در ماه می منتشر خواهد شد.

در حال پخش: کشتی گمشده دایره المعارف: پایان بازی

کلاس‌های جدید DPS تنها نوک کوه یخ محتوا هستند و آمازون قصد دارد تعدادی از فعالیت‌ها و حوزه‌های نهایی دیگر را در هفته‌های آینده منتشر کند. در ماه آوریل، بازیکنان می توانند قاره جدید ورن جنوبی را کشف کنند. همچنین تعدادی به روز رسانی کیفیت زندگی در این ماه وجود خواهد داشت، مانند بهبودهایی در تنظیمات Secret Maps و Book of Coordination، همراه با رویدادهای جدید، جوایز ورودی و Feiton Powerpass که قهرمان جدید را به 960 سطح آیتم افزایش می دهد.

با نگاهی به ماه مه، آمازون قصد دارد Trial Guardian Raids را به عنوان یکی دیگر از فعالیت‌های نهایی هفتگی، و همچنین یک Guardian Raid کاملاً جدید به شکل Deskaluda معرفی کند. آمازون همچنین قصد دارد اولین Legion Raid، Valtan را به نسخه غربی Lost Ark در ماه می بیاورد. Legion Raids به هشت بازیکن نیاز دارد و تعدادی مکانیک جدید را معرفی می کند و آمازون Legion Raids را به عنوان “تجربه نهایی Lost Ark Raid” توصیف می کند. در ماه مه شاهد افزایش کیفیت زندگی مانند به‌روزرسانی‌های رابط کاربری، ابزارهای بهبود یافته برای یافتن مهمانی، به‌روزرسانی‌های جداسازی لوت و سفارشی‌سازی مدل موی جدید خواهیم بود.

آمازون در یک پست وبلاگی به صراحت اعلام کرده است که نقشه راه تمام محتوای جدیدی که طی دو ماه آینده به Lost Ark ارسال می شود را پوشش نمی دهد. بعلاوه، اگر انتشار برنامه ریزی شده آنها در ماه مه “به جامعه فشار بیاورد”، محتوایی مانند Valtan Legion Raid و Deskaluda Guardian Raid را می توان به تعویق انداخت. آمازون و Smilegate RPG قبلاً گفته بودند که انتشار محتوای بیشتر از پایان بازی به این زودی در اوایل ماه مارس یک “اشتباه” است، زیرا برخی از بازیکنان احساس می کردند مجبور هستند سریعتر پیشرفت کنند و پول خرج کنند تا محتوای جدید را تجربه کنند.

آمازون در یک پست وبلاگی گفت: “داده های ما نشان می دهد که تعداد زیادی از بازیکنان فعال ما در پایان بازی در ماه می به سطوح مورد نیاز برای شرکت در محتوای سطح بالاتر خواهند رسید یا نزدیک به رسیدن به آن هستند.” “هدف ما ارائه محتوای سرگرم کننده برای بازیکنان است، حتی در سطوح بالاتر، در حالی که هرگز بازیکنان را تحت فشار قرار نمی دهیم که مجبور به پرداخت هزینه برای به روز ماندن باشند.”

بازی Lost Ark در ماه فوریه، رکورد بازیکنان همزمان را شکست و هنوز هم یکی از پربازیگرترین بازی‌های Steam است. بررسی GameSpot Lost Ark نبرد و پایان بازی را ستوده است، در حالی که از طراحی جستجوی قدیمی و تکیه قوی آن به ریزتراکنش ها انتقاد می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.